Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

...akkor már ezeket a megalight és társait javasolnám azonos teljesítmények mellett. ;)

Én is ezt javaslom. Nekem bejött.

:blink: nekem meg egy logitech pc kormány... a mostani gagyi helyett! :P

Öcsémnek az van az XBOX-hoz, méghozzá olyan, ami XBOX, PS2, PC csatival van ellátva. Ma tervezem összehozni a géppel. Most már egész élvezetes lesz 72-es TV-n, házimozival Carbonozni. ;)

Tegnap du/este kábeleztem. A 3. TV-hez nem akartam szoba antennát venni, mert elég gagyi a vétele (PC, porszívó zavarja, stb), ezért vettem egy erősítős kültéri antennát. Ezt szereltem fel és osztottam szét a 3 TV között.

Mára egy konnektor és egy kapcsoló cseréje, a gép-TV kapcsolat megoldása és egy asztalka fabrikálása a kormányhoz a cél. Mire kész leszek már megint nem lesz kedvem játszani... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! Nyuszi! a tv-hez azt lehet meg kéne tudni, hogy mondjuk van-e mondjuk "rálátásod" valamelyik adóra.... illetve a szobaantenna elég-e? nincs-e nagyon leárnyékolva a vétel stb.

Mondjuk szerintem ha emlékeim nem csalnak, rálátás tuti van. A többi jó kérdés. Szóljak nagybátyámnak? :unsure: ez az egyik alaptevékenysége :blink: csak ha elkezd szövegelni, nehéz leállítani.

Link to comment
Megosztás:

Vagy esetleg, ha holnap megyek Db-be, akkor már viszem is a cuccokat és megcsinálom. :unsure: A "ha" az nem a menetelre szólt, mert mindenképp mennem kell.

Ha jól emlékszem, akkor a szobák be vannak kábelezve, azaz csak az antenna elhelyezését kell megoldani és a rendszerre rákötni.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

úgy látom Tomi nem hazudtolod meg magad,bőszen és hatalmas elánnal szerelsz mindent,amit csak lehet :P

nekem semmi erőm és kedven nem lenne most hozzá,csak az hogy kilépjek ebből a világból és rácsukjam az ajtót :unsure: :blink: ;)

Nyuszinak beltéri erősítős antennája van (by AdorjánT Művek ;) ),és csak a tv2 jön majdnem teljesen jó minőségben,a kereskedelmi csatornák közül... állítólag sima antennacsatlakozás NINCS (fura,mert pl nálunk meg van)

régebben láttam a tescoban ilyen kisméretű kültéri antennát,tegnap este elmentem megnézni,de nincs ;)

Link to comment
Megosztás:

Tamás! mi a baj? hóvégi hajtás?

Tomi! asszem aza ajobb, ha te szerelsz... nagybátyámat én se hívnám szerelni! ;)

hát most a hóvégi zárás volt az utolsó csepp a pohárban...

miért van az,hogy zárás előtt 3 azaz 3 perccel jut eszükbe,hogy a hónap elején beérkezett tételekkel is jó lenne haladni????? :unsure: csekély 20-30 tételről van szó... és persze SOS meg ASAP meg mindenféle extrasürgős jelzővel :blink: minden egyéb,egyébként sokkal fontosabb feladatot meg kell szakítanunk erre az időre,csak hogy az ő késedelmüket behozzuk... qrvára elegem vannnnnn ;) ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ha nekem extra sürgős feladatom van, én nem érek rá fórumozni, sőt néha még másra sem...ezért is bánom a régi melóhelyemet :unsure:

Viszont itt csendes a légtér... Vagy itt is repülnek a dolgok néha?

Azért néha elképzeltem, hogy a régi főnököd hogyan kacsintott volna csábítósan? Ezen annak idején jókat kuncogtam magamban. Egy szemmel bonyolult. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.