Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jóóóóóóóóó reggeeeelt Mileszmáááááááááááán

A Futó Gabi ma feladta a BC-m, ami 1-2 napon belül megérkezik. Aztán már csak időt kell szakítani rá és beszerelni. ;) Lehetőleg még szombat előtt. :unsure:

Most megyek kajálni, utána meg fejes az ágyba. Esetleg egy kis X-akták altatóként... :blink: Jó éjt Opelesek!

Áruld már ewl, mijaza BC, mer én BeCarok, hogy mindig írsz jó kis szagkifejezéseket,

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Endlos, ez egy olyan kütyü, amit a Futó Gabi (ismertebb nevén opel16v) kreált, és a középkonzol kijelzőjén érdekes infókat jelenít meg (fordszám, vízhőfok, megtett út, pill fogyi, átlag fogyi, stb).

Az enyémre is kreálhatna :-)) Bár nincs computerem benne. De vettem egy GSi műszerfalat, amiben fordulatszámmérő van, csak nem tom, hova csatlakoztassam, és milyen bwdent kell hozzá venni, vagy egyebek, majd megkérdem egy nagyokostól

Nxya basszu 5 nap múlva leszek 30, kezdek már emberesedni behh :-pp

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Reggel nem volt netünk, mert bekak a szerver tápja... aztán kicseréltem, de az is bekak... most jó... szerencsére unokatesómnak van vagy 4 tartalékban. ;)

Aztán elmentem autószövhöz... végül kiegyeztünk, hogy ótó nem marad ott, de lökös leugrott róla, és pénteken felrakják, hibátlanul. Aztán így most hűtőmaszk sincs, mivel az is csak szinte a levegőben lógott volna.

Dobbetétek megdrótozva, hogy a kerékhez a légáramlás ne tudja odanyomni.

Lámpán igazítottunk, mert srácnak megmondtam, hogy inkább picit a mocitetőhöz legen 1-2 mmrel eltérve, mint hogy a lökös és a lámpa között legyen 1,5 cm hézag. :blink:

péntekig nem akarok mutatkozni nyílvánosan, ha lehet! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.