Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

na ebben biztos vagyok! :unsure: te meg a duma, egy és ugyanaz! ;)

Jelentem, a veki angyali tekintete újra teljes! ...és most állítottam a lámpákon is, mert már néha elküldtek melegebb éghajlatra. :blink: sajna ez csak ideiglenes, mert szerdán megint megbontják a harmóniát. de utána teljes lesz! ;)

Link to comment
Megosztás:

sok a munkája,az igaz.talán nem véletlenül.én mindig hozzájuk megyek,akármi van (mármint az előző kocsijaimmal,az Astra az pöfikt :unsure:)

korrekt munka,korrekt ár,határidő az sok mindentől függ persze,de sok apróságot csináltak már ingyen is.

Nem azért állnak sorba, mert annyi melója van, többen mennek NagyLacihoz, hanem azért, mert nála csak 2 beálló van, és 2-3 ember, míg nagylacinál egyszerre vagy 12-13 ember dolgozik, és van vagy 10 kocsibeálló :-DDDDDD Dolgozztam mindkettőnél, és abban igazad van, hogy Szilasi lelkiismeretesebb, és kevésbé üzleti érzetű, inkább a hosszútávú kapcsolatokra ad, de ha gyorsan akarsz eredményt, akkor NagyLAci

Link to comment
Megosztás:

na ebben biztos vagyok! :unsure: te meg a duma, egy és ugyanaz! ;)

Jelentem, a veki angyali tekintete újra teljes! ...és most állítottam a lámpákon is, mert már néha elküldtek melegebb éghajlatra. :blink: sajna ez csak ideiglenes, mert szerdán megint megbontják a harmóniát. de utána teljes lesz! ;)

B-Vectrának egyedül a lámpája teccik, úgyhogy szurkolok neked :-))

Link to comment
Megosztás:

no de a gyári? vagy ami nekem van? tessék dönteni! :unsure:

Bevallom, nem figyeltem meg, hogy miben különbözik a tied a gyáritól, bocsika, én a formájára gondoltam, az A-Vectra sokkal csinibb, de a lámpája nagyon snassz, a B-Vectrával már kijavították a hibát, csak nagyon kövérre sikerült :-))

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek minden tiszteletem HOBié, annyi cucc volt benne, hogy csak na, és minden szépen belefért, és nem okozott gondot neki :blink: imádom ezt a kocsit.Bár szegénykének van még mit cipelnie, már nagyon fáradt vagyok, de nem adom feeeeeeeeeeeeel :unsure:

kicsit fura lesz a lakás bútorok nélkül, de legalább kinevezem táncparkettnek az üres szobákat, és kész ;)

szép napot nektek

Link to comment
Megosztás:

Na gyerekek minden tiszteletem HOBié, annyi cucc volt benne, hogy csak na, és minden szépen belefért, és nem okozott gondot neki :blink: imádom ezt a kocsit.Bár szegénykének van még mit cipelnie, már nagyon fáradt vagyok, de nem adom feeeeeeeeeeeeel :unsure:

kicsit fura lesz a lakás bútorok nélkül, de legalább kinevezem táncparkettnek az üres szobákat, és kész ;)

szép napot nektek

Jó hétvégét nektek is, izé, meg sok locsolót, meg sok kellemse karácsonyi mikulást. És megvannak már a bútoraid?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek. Csak felpillantok és már megyek is. Ma bevállatam egy túlórát reggel hattól du kettőig. Azután volt még némi dolgom, majd xp install. Egy napos sem volt az XP és tegnap öcsém kivégezte. Volt kitől tanulnia. :unsure: Kárpótlásul vettem magamnak egy Samsung SyncMaster 710N 17"-os LCD monitort. :blink:

Most épp a régi gépem hozom eladható állapotba. Holnap reggel irány a szerelő. Holnap du jövök!

UI: Én szeretnék menni az évnyitóra, de most olyan helyzet van bent az egyik soron, hogy nem biztos hogy nem melózok jövő héten is...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.