Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Kösz srácok kedvesek vagytok! ;)

Mackó!mondtam buli jövőre amikor lesz pénzem bútorra :blink: mégsem ülhettek a földre :unsure:

Szerintem biluzni bútorok nélkül jó, költözés előtt, vagy után. :-))

Tegnap én is pörögtem, meg a Corsa is. Csak ezt direkt csináltam. ;)

ne mán csak összerakom a képet, mindig Corsáról írsz, mindig aszittem, hogy családtagod tajigálya, mer úgy emlékeztem, hogy neked |Fas|trád van, de mostmár tuti, hogy tévedek.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi,hogy pörögtél szegény Corsával? vizes volt az út vagy mi?

Nem vizes, kavicsos. :blink:

ne mán csak összerakom a képet, mindig Corsáról írsz, mindig aszittem, hogy családtagod tajigálya, mer úgy emlékeztem, hogy neked |Fas|trád van, de mostmár tuti, hogy tévedek.

Corsa B, 1.4 16V, bordó, szélvédőn www.opelclub.hu felirattal. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Endlos nem tudod véletlenül, hogy azokat a műanyag redőnyöket kb miylen áron készítik?

most akarok hívni egy palit, de nem akarom hogy átverjen, mert sajna semmiylen árat nem tudok.csak hogy legyen viszonyításom

Reluxára gondolsz? Na arról fingom sincs, de redőny négyzetmétere (abból van műanyag is, de bonyibb szerkezet, mint reluxa, drágább) munkadíjjal asszem olyh 20-as lehet négxyzetmétere fél éve akartam csináltatni, 90 ezerből olyat csainált volna (kb. 5m2), ami elektromtor hajt, felhúzáskor, szal távirányítós, vagymi :-)) De jobb, ha rákeresel neten, azóta változtak az árak. Ez csak egy verzió: http://www.redony.com/muanyagredony/arlista/index.php

Link to comment
Megosztás:

anyám.... add el a házat...

ezt miből kombináltad ki? :blink: ;)

mér teljesen logikus ;)

ma estére egészségesen elfáradtam...igazából semmi komoly fizikai megterhelést nem csináltunk,de Nyuszi meg én is csak néztünk ki a fejünkből :unsure:

úgyhogy be is fekszem az ágyikómba :P

jó éjt mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Most mé? Meg kell nézni, hogy mit tud! :blink: Nem vagánykodtam, csak 1-esben volt. ;)

Nyuszi, most redőnyt akarsz vagy reluxát? Redőnyből többféle van. Van műanyag, fém és olyan is van, hogy hőszigetelő hab van a redőnyben. A tok lehet sima illetve zörgésgátlós (filc szerű anyagon csúszik a redőny, így a szél nem zörgeti). A gurtni lóghat, lehet autamata adagolós és van motoros is, amit Endlos írt. És még ott van a szín... :unsure:

Tegnap befejeztem a gépem bővítését. Egész jól megy a Carbon. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tomi,mit bővítettél pontosan? kíváncsi vagyok ;) ugye milyen jó érzés amikor bármi bárhogyan elfut? ;)

pláne a pénz,az fut el olyankor :unsure: :P

nem tudjátok,Astránál a hátsó ajtókat bekábelezni (a fejegységtől) mennyi időbe telik? mert most nagyon pörgök egy Republic koncertalbumra és azt akarom hogy hátul is üvöltösön :blink:

csak nem nagyon van szívem lebontani az autót a kábelezés miatt...vagy ez felesleges aggódás?

Link to comment
Megosztás:

Redőny lesz, fehér színű, a z erkélyes szobára meg a másik nagyra. ez jelent 4 ablakot +1 ajtót, erre mondott majdnem 60 ezret.szerinteetk? úgy gondolom árban van, legalábbis akiket kérdeztem mind azt mondták...mondjuk tuti olcsóbb mint függönyt venni :unsure:

Szerintem is jó ár, 4+1ért, bár szentem panelbe jobban megy a reluxa, vagy izlések&pofonok?

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tomi,mit bővítettél pontosan? kíváncsi vagyok ;) ugye milyen jó érzés amikor bármi bárhogyan elfut? ;)

pláne a pénz,az fut el olyankor :unsure: :P

nem tudjátok,Astránál a hátsó ajtókat bekábelezni (a fejegységtől) mennyi időbe telik? mert most nagyon pörgök egy Republic koncertalbumra és azt akarom hogy hátul is üvöltösön :blink:

csak nem nagyon van szívem lebontani az autót a kábelezés miatt...vagy ez felesleges aggódás?

majd az enyémben hallgatod ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.