Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

na Sanyi! Köszi! az első képek még tetszettek... az ucsó nem kellett volna! ;)

Ja, gyros... Tamás! tegnap gyrosoztál?

vagy az tegnapelőtt volt?

azt hiszem annál a képnél a "béla bá tüsszent"' című videó borzasztóbb ;)

ööööö volt egy párszor mostanában :unsure: utoljára tegnapelőtt. tegnap háztűznézőre voltam hivatalos :blink:

Link to comment
Megosztás:

És akkor este is bekukkantottam kicsit :unsure:

Egész nap mentem mint mohógyerek hasa az érett szilvától.

Énis voltam mohógyerek, de nekem nem ment, hanem életem lexörnyűbb hányós 3órája volt huhh, minden perce bennem van ( 25 éve volt pedig), persze arra más gyümik is rátettek vegyesen

Link to comment
Megosztás:

Én még arra a korszakra is emlékszem,amikor az 1200-esbe 92-es (!) benzint kellett vegyek,mert a 95-ös nem volt olyan jó neki...

NAde 915-ös? meg sok másba 92es? ezek mind 4üteműek, namind1, nemvágom :-))

Nézzétek meg az ékszíjat,hogy minden görgő ott van-e a helyén,és nem rojtos-e a szíj!

A héten már csináltam egy ilyet,ékszíj vezető és feszítőgörgő csere,ott is úgy kezdődött,hogy világított az ABS lámpa...aztán leesett a szíj is :unsure: se szervó,se vízpumpa,se generátor :blink: jó móka...

Itt a lamináltparketta lerakásról volt szó

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi csak megtettem, elkövettem a nagy bűnt, lecsempéztem a fürdőmet (1 órahossza volt :-DDDDDDDDDDDDDDD, pedig úgy bevoltam szarva tőle, csakhát már soxor segítkeztem többekenk ebben a műveletben, meg el is magyaráztak mindent, és mégis.......... de azért nem bízom el magam

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi csak megtettem, elkövettem a nagy bűnt, lecsempéztem a fürdőmet (1 órahossza volt :-DDDDDDDDDDDDDDD, pedig úgy bevoltam szarva tőle, csakhát már soxor segítkeztem többekenk ebben a műveletben, meg el is magyaráztak mindent, és mégis.......... de azért nem bízom el magam

ejha, gratulálok ;)

Én meg most megmutattam HObinak az érzést, fél óra alatt megjártam a TTL, a lakást, kis utak ki, be, sávlezárás, te jó ég :unsure: de hamar visszaértem melóba, és még élveztem is :blink:

Link to comment
Megosztás:

ejha, gratulálok :P

Én meg most megmutattam HObinak az érzést, fél óra alatt megjártam a TTL, a lakást, kis utak ki, be, sávlezárás, te jó ég :unsure: de hamar visszaértem melóba, és még élveztem is ;)

remélem amíg hideg volt,nem bántottad :blink:

de ennyi kell neki ;) vagy talán kicsit még több is ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.