Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

OK, ha adod hozzá a kocsidat ;) bár a tegnapi után nemigen adod

már miért ne adnám?? ;)

akármikor. pláne olyan szöveggel :unsure: :blink:

Mondtam én, hogy Mantával? HOBinak is szoknija kell a játékot! :lol:

(Kapnék is a fejemre. :P)

hééééééééééééééé ;)

Link to comment
Megosztás:

a kis mohó! :blink:

Tomi!

a kuruttyol mit takar? én a Blutty után már nem merek értelmezni semmit. :unsure:

A Blutty-al mi a baj? Gondoltam ha a kutya vau, a hal legyen Blutty. A Cool-túrában bemutatott hangot nem tudom leírni. ;)

A kuruttyol azt jelenti, hogy működésbe lép az ABS, rugdossa a pedált és ekkor kerregő angot ad, amit most kuruttyolásnak írtam.

Link to comment
Megosztás:

A Blutty-al mi a baj? Gondoltam ha a kutya vau, a hal legyen Blutty. A Cool-túrában bemutatott hangot nem tudom leírni. :blink:

A kuruttyol azt jelenti, hogy működésbe lép az ABS, rugdossa a pedált és ekkor kerregő angot ad, amit most kuruttyolásnak írtam.

mindegy milyen erővel fékeztek? :unsure:

ja és bluggyról beszéltetek eddig,de úgy látom a tovaterjedésével együtt a betűk is változtak ;)

Link to comment
Megosztás:

ABS jeladó csere,kontakt hiba ellenőrzés,(Maci,menj a műszerrel)ABS computer csati ellenőrzés(Omegában senatorban a sofőr ülés alatt a kárpit mögött,a tiedben nem tom)ha elektronikus a fékerőszabályzód akkor annak a jeladói(lehet hogy azért kerreg,mert nagy nyomást érzékel,és működni akar),meg nézd meg a biztosíték táblát is,lehet hogy bezavarodott valamely biztosíték halála véget,ami szintén ebben a körben dolgozik) ennyi jut eszembe,amúgy meg ha nem megy,érdemes a szakszervíz véleményét kérni ismerős útján,ha volt már ilyen gonddal náluk autó,kapásból rávágja mi a gond...

Szép napot mindenkinek,nálunk 20 fok van,és erőteljes napsütés,szél nélkül :blink:

Gyerekek,biztos hogy november közepe van?!?! :unsure: ;)

Link to comment
Megosztás:

Roli! Nem az én ótómmal van a baj! Hanem Adéléval... Tomink ismerőséével.

Sanyi! Nem kell sör? Beteg vagy? Gyógyulj meg hamar! :unsure:

Jelentem, ha én nem vagyok, akkor az autószövnél a szerelő gyereknek ugrik pár ezer forintja, szóval most hálás lehet nekem. Mert én találtam meg a lomban a keresett alkatrészt, miután ő 1 órát túrkált, és nem találta... én meg csak GM feliratot kerestem, és igen hamar megtaláltam. ;)

jövő hét szerdán viszem véglegesíteni a kocsit. :blink:

és bacca meg a hvb mögötti parkoló magát a kiálló hegyes köveivel... rendesek voltak, és átfújták nekem a lököst is, az elsőt... erre tegnap sikerült a jelek szerint az egyik ilyen törött kőnek megkarmolnia... battameg.

Link to comment
Megosztás:

Na ne! ;) Attól még, hogy egy bizonyos fajtát a számra nem veszek, attól még nem kell leszoknom a sörről. De ha csak ez az egy lenne... Hááát akkor rá se szoknék. :unsure:

na ugye ;) erről beszéltem :P

jövő hét szerdán viszem véglegesíteni a kocsit. :blink:

és bacca meg a hvb mögötti parkoló magát a kiálló hegyes köveivel... rendesek voltak, és átfújták nekem a lököst is, az elsőt... erre tegnap sikerült a jelek szerint az egyik ilyen törött kőnek megkarmolnia... battameg.

és csak felületi karc?

Link to comment
Megosztás:

na ugye :unsure: erről beszéltem :blink:

és csak felületi karc?

nem néztem meg alaposan, mert koszos is... no meg majd ha tudják, esetleg kijavítják... ennyit csak megtehetnének, ha már ilyen rendes voltam.

Ja a szivacsok megvannak, megérkeztek... 3 db. 1 német, 1 francia, 1 török... bazz... hogy nem lehet ezt 1 helyen csinálni? GM is tud ám valamit

Link to comment
Megosztás:

nem néztem meg alaposan, mert koszos is... no meg majd ha tudják, esetleg kijavítják... ennyit csak megtehetnének, ha már ilyen rendes voltam.

Ja a szivacsok megvannak, megérkeztek... 3 db. 1 német, 1 francia, 1 török... bazz... hogy nem lehet ezt 1 helyen csinálni? GM is tud ám valamit

mert ott olcsó biztos...

hondát is csinálnak törökországban. meg thaliát is. mégis ég és föld a kettő :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.