Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

bázz.... ezt a véletlent...

amúgy az volt a gáz, hogy tükröződött a szélvédő... de azt is egy srác hajtotta... talán..

a Kerozin egyik énekese vette egyébként. annyiban különbözik,hogy az 1.6os :blink:

ne aggódj,Nyuszit is tévesztette már meg,csak ő integetett is neki :unsure: (és totál előtte gurult el ;) )

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

Tegnap felraktam a téli papucsokat a Corsa-ra. Előtte kb 1.5-2 óráig szedegettem a kavicsokat a redőkből. Tudom, nem most kellett volna, hanem tavasszal. Aztán kiderült, hogy az egyik gumi tök lapos, de szerencsére csak a szelep eresztett. Meghúzás után rendben van. Tegnapelőtt öcsém vett egy szivargyújtóról üzemelő kopresszoros lámpát. Kb 3 perc alatt, de felfújta 2.2-re. És még ki sem fáradtam.

:blink:

Kérdés: Mivel kell lekezelni:

- az ajtó kédereket, hogy ne fagyjon be

- a levett gumikat?

Adélnál az akksi csere nem jött be az ABS gondra. :unsure: Tudtok ajánlani hozzá jó műhelyt/szakit? A helyi Opel szerviz nincs a helyzet magaslatán.

Az ABS lámpa nálam is későn alszik el, szerintem eddig tart a teszt. Ha kialszik, akkor jó.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Tomi!

ajtókhoz szilikon vagy gumiápoló, kerekekhez meg gumiápoló. aztán nagy nylonba be, és úgy elrakni.

ABS... hallottam már, hogy volt, akinek kerékcsapágy csere oldotta meg a gondot.

amúgy mintha az abs is "okos" szerkezet lenne, és mintha ki lehetne olvasni abból is hibát megfelelő műszerrel.

de ebben lehet tévedek. már csak azért gondoltam erre, hogy biztosra menjen a dolog.

Link to comment
Megosztás:

még a rndsz is stimmelt... elvileg... a KDP tuti

azt akartam írni, hogy Axel volt az, de Tomi megelőzött

Vagy valaki elvitte egy körre a kocsiját! ;)

lebuktam... :unsure:

ő integetett is neki :blink: (és totál előtte gurult el ;) )

nem is integettem, csak majdnem. ;) látod még neked sem..tegnap :P úgy látom túlélted a kocsikázást

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt integetősek :blink:

Tomi,a kédereket szilikonnal szokták,de biztos van céltermék ehhez is.

gumikhoz szintén,azt én is szoktam használni,mosás után,hetekig szép fekete színt ad neki,mintha totál új lenne a gumi (mondjuk mindkét garnítúra az :unsure: )

zsákba pedig nem szokták ajánlani a tárolást,az okát most hirtelen nem tudom,de utánaolvasok ha kell

Link to comment
Megosztás:

ABS... hallottam már, hogy volt, akinek kerékcsapágy csere oldotta meg a gondot.

amúgy mintha az abs is "okos" szerkezet lenne, és mintha ki lehetne olvasni abból is hibát megfelelő műszerrel.

Jobb első kerék jeladója lett kiolvasva. A csatija be lett fújva kontak spray-vel, de nem segített. Olyan 20-30-nál való fékezéskor időnként "kuruttyol".

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.