Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Kb, az mintha gázolajat tennél bele. :unsure:

Érdekes adatok vannak a motorkhoz tartózó üzemagyag táblázatban.

nem igazán értem : C20Ne motorhoz S ólomm. 915, 20SER motorhoz Szuper 98, C20XE motorhoz S ólomm. 95 üzemanyag, ez a ROZ minimum sorban van, enyémhez a 16SH-hoz Szuper 98-at ír érdekes

Lújdzsi majd élőben, úgy az igazi, na ciasztok, elmentem dolgomra, kell még 8 zsák csemperagasznyó

Link to comment
Megosztás:

Érdekes adatok vannak a motorkhoz tartózó üzemagyag táblázatban.

nem igazán értem : C20Ne motorhoz S ólomm. 915, 20SER motorhoz Szuper 98, C20XE motorhoz S ólomm. 95 üzemanyag, ez a ROZ minimum sorban van, enyémhez a 16SH-hoz Szuper 98-at ír érdekes

Lújdzsi majd élőben, úgy az igazi, na ciasztok, elmentem dolgomra, kell még 8 zsák csemperagasznyó

régi autókba sem volt ritkaság,hogy 98ast ajánlottak bele...pl a gtimbe is.

Link to comment
Megosztás:

nekem is nehezen alszik ki az ABS lámpa azért kérdeztem, sé a dokit azért hagytam meg, mert azt mondta panasz esetén menjek vissza....kihez mentem volna akkor? :blink: mondjuk éppne nem bántam volna ha afizuját az enyém mellé teszi :unsure:

Endlos, haveri alapon rakják, és azért rakatom, mert akkor van kit szidni ha nem jó... ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem is nehezen alszik ki az ABS lámpa azért kérdeztem, sé a dokit azért hagytam meg, mert azt mondta panasz esetén menjek vissza....kihez mentem volna akkor? :blink: mondjuk éppne nem bántam volna ha afizuját az enyém mellé teszi :unsure:

Endlos, haveri alapon rakják, és azért rakatom, mert akkor van kit szidni ha nem jó... ;)

A haverokat is lehet szidnoi, és ja jó haverok, akkor kijavítják a hibát, elbaszni nem lehet, amikor meg csinálom, nyilván már láccik, hogy jó lesz-e.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes adatok vannak a motorkhoz tartózó üzemagyag táblázatban.

nem igazán értem : C20Ne motorhoz S ólomm. 915, 20SER motorhoz Szuper 98, C20XE motorhoz S ólomm. 95 üzemanyag, ez a ROZ minimum sorban van, enyémhez a 16SH-hoz Szuper 98-at ír érdekes

érdekes? Arra lett bekalibrálva,a C20NE,meg a C20XE az meg annak idején még bőven benne volt abban a korban,amikor még volt ólomtartalmú,és ólommentes benya magyarországon! De nem a németeknél! Ezért is van mindkét motor oktánszámdugóval szerelve(amiről a múltkor írtam) Egy nyamvadt kis dugasz,aminek mindkét oldalán van egy egy csati,és ahogy bedugod,úgy állít utána a computer a benyának...

Én még arra a korszakra is emlékszem,amikor az 1200-esbe 92-es (!) benzint kellett vegyek,mert a 95-ös nem volt olyan jó neki...

A haverokat is lehet szidnoi, és ja jó haverok, akkor kijavítják a hibát, elbaszni nem lehet, amikor meg csinálom, nyilván már láccik, hogy jó lesz-e.

Nézzétek meg az ékszíjat,hogy minden görgő ott van-e a helyén,és nem rojtos-e a szíj!

A héten már csináltam egy ilyet,ékszíj vezető és feszítőgörgő csere,ott is úgy kezdődött,hogy világított az ABS lámpa...aztán leesett a szíj is :unsure: se szervó,se vízpumpa,se generátor :blink: jó móka...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.