Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát ezért azért kár volt elcseszni ott az egész délutánt, ráadásul a kedves doki bácsi úgy megnyomkodta az ujjamat, hogy azóta fáj...+ még viccelődött a genetikailag görbe ujjaimon :unsure:

és ha tényleg eltörött volna?

utólag mindig okosabb az ember :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

tudom,de attól hogy régen "az volt",nem biztos,hogy utána mindig :unsure:

de az a lényeg,hogy nincs semmi gond!

úgy értettem, sajnos a törés tünetei jól ismeretesek számomra, ezért tudom mikor tört és mikor zúzodott, tehát ez zúzodott, és azt mondta még hetekig fájhat...klassz.

Nem tudjátok mennyiért raknak laminált padlót?

Link to comment
Megosztás:

+ még viccelődött a genetikailag görbe ujjaimon :blink:

Akkor most új dokit keres a kórház, mert ez elhalálozott? ;)

Ma voltam fékhatás és teleszkóp mérésen. A fékek jók. Az első teleszkópok is. Ebből a felsorolásból mi következik? A hátsók nem... :unsure: 40-es a határérték, a bal hátsó 9, a jobb hátsó 25... Szal hétvégén teleszkópokat is kell cserélni.

Közben megnézettük Adél Astra-jának az ABS hibáját is. A jobb első adott hibát. Tovább kutakodva találtunk egy 10.2V-os akksit... Gyors telefon után most egy 55Ah-s Banner figyel a kocsiban. ;)

Link to comment
Megosztás:

endlos,egy kis érdekesség :unsure:

Végre Tomiii! ;)

Látom megkeverted a furfangot! Nagyon örülök neki! :blink:

Meg annak is hogy tanulóképes vagy,én is így jutottam el odáig,ahol vagyok(sehol- ;))!

Ha a táblázatot megkevered azzal a ténnyel,amelyet a motornak előírnak bizonyos km után,akkor meg is kapod azt az olajtípust,amire éppen szükséged van!

Link to comment
Megosztás:

Végre Tomiii! ;)

Látom megkeverted a furfangot! Nagyon örülök neki! :unsure:

Meg annak is hogy tanulóképes vagy,én is így jutottam el odáig,ahol vagyok(sehol- :blink:)!

Ha a táblázatot megkevered azzal a ténnyel,amelyet a motornak előírnak bizonyos km után,akkor meg is kapod azt az olajtípust,amire éppen szükséged van!

ezt mind nekem mondja, Mr. Machinátor? :lol:

én tudommmm ;) :P ;)

jóóó reggelt

Link to comment
Megosztás:

..........................

ne mán letöltöttem a kadettklub.hu-ról (amit úgy talkáltam meg, hogy az itteni /tán angyal laci, vagy ki/ vezetőnek az emilcíméből fejtettem le, ne mán gyenge kis honlap, de murvajó, évek óta kerestem,má rezt a docot, amit itt most le tudtam tölteni, és 300 oldalban kinyomtatni :-DDDDDDDD Magyar nyelvű részletes szerelési útmutató, sok mindent amikor neki esek, hogy leszedjem (átépítés van tudjátok a másik kadettből) nem tudtam, hogyan kell hozzáfogni. Most itt van minden, meg mosmár aazt is tudom, hogy mi milyen típus rajta gyárilag, mi az, ami nem gyári, mit érdemes rárakni, és milyen irányba mennek a paraméterrek cserék után. Nagfyon kész vok.

;)

nekem van némi teljesítményhiányom,de lehet sokat ülök erős,nagyon erős autókban...

csak az az igazság,hogy az a komfort,a nyugalom,az az érzet,az a fogyasztás,az az autó érzet,amit az Astrám nyújt,nem szívesen adnám fel egy erősebb,nyersebb,hangosabb,stb autóért.és anyagilag nem tartok ott,hogy egy második autót megengedjek magamnak ;)

ilyenkor megfordul a fejemben,ha mindezt egy Astrától kapom,milyen lehet egy Vectra vagy egy Signum ;)

remélem eljön az idő,amikor megtapasztalhatom :P

Másak az arányok, kicsivel könnyebb az astrát vezetni, kisebb, szentem ez jó, vectra-signum picivel csendesebb, komfortosabb, erősebb, kényelmesebb, de hozzá kell szokni a más méretekhez.

Sziasztok!

:blink: Akkor most mi van a Dec. 9-el? Egy közeli taliban én is benne vagyok, csak ne jövő hét szombat legyen. Aznapra van tervezve a Corsa fékfelújítása, AGR szelep vakolása. Meg még amit találunk a kocsin... :unsure:

Ma megitattam a kicsikémet. Ismerőstől kaptam ajándékba 20 liter C40-et (asszem azt mondta ez a neve), mert kellett neki a kanna és nem tudta hova tölteni. Ez 140-es oktánszámú benzin. Hm, tetszik. :lol: Gyorsan fullra tankoltam hozzá a kocsit. Kedden megyek vele hosszabb útra, akkor mérek egy fogyit. Elvileg jobbnak kell lennie. Ha így lesz, akkor asszem előfizetek a szolgáltatásra. :lol:

elnézést kérek mindnekitől: de BASSZAMEG :-))) 140-es oktánszám, azzal úgy repül, mint az állat, vajh mi lenne, ha kerozint raknék bele? :-//

Link to comment
Megosztás:

Utálom a telet, a jeget, az embereket, de legfőképpen azt, aki mindig elfoglalja a parkolóhelyemet, és miatta a gödörben kell állnom :blink:

Én imádom, ha utálnak, utálj engemis :-DDDDDDDDDDDDDDDD

A kérdés, ki tud jó szerelőt Debrecenben és környékén? Lehetőleg értsen az Opelekhez... ;)

Vna egy HAdházi fickó Komor Józsinak hívják, Opel szervízben dolgozik debrecenben, otthon van aknája, csak Opeleket vállal, mindene van hozzá. Neki is Opeljei vannak. Ha akarjátok, megadom a számát, itt debrecenben munkaidőben 5000ftos óradíjjal dolgoznak, de fusiban sokkal jobb a bére.

;)

Dögöljek meg ha direkt csinálom...vártam a reakciód,mert miután leírtam a véleményem,már azon gondolkodtam,hogy átfogalmazom :lol:

De hát tényleg így van,ahogy írtam,és ezt tapasztaltam,miért írnék mást? Söröznünk kell mostmár hamarosan,nem úgy gondolod? :unsure:

Mikor hol? Megboxolom adorjant pocakját :-)) cserébe megendedem neki, hog yő is az enyémet, najó nem agresszívkodunk, te te hagyon messze lax bazze

endlos,egy kis érdekesség ;)

Dejó, ezek szerint jól választottam, tennap vettem egy kannányi 10W40-est a Metroba, nem tudam, miért olcsó, hát mostmár tudom, a kanna felnyitás után nem zárható folyásmentesen :-))

Hát ezért azért kár volt elcseszni ott az egész délutánt, ráadásul a kedves doki bácsi úgy megnyomkodta az ujjamat, hogy azóta fáj...+ még viccelődött a genetikailag görbe ujjaimon :P

A dokit is utálod? :-))

Link to comment
Megosztás:

úgy értettem, sajnos a törés tünetei jól ismeretesek számomra, ezért tudom mikor tört és mikor zúzodott, tehát ez zúzodott, és azt mondta még hetekig fájhat...klassz.

Nem tudjátok mennyiért raknak laminált padlót?

Teeeee nahari, nem akarlak lehúzni, de kibaszott egyszerű házilag felrakni, spórlold meg azt a 20-30 ezer ft.ot, mi faterral 2 óra alatt raktunk fel egy egész szobát, és nagyon ######a lett.

a zúzódás már csak ilyen...ráadásul az ujjnál még kellemetlen is...

laminált padló részemről passz :unsure: sztem nem lehet sok,nem nagy bonyolultság lerakni...

de most nyakamba veszem a várost és megnézem hol van a legjobb gyros :blink:

A kishegyesi úton kósta meg a kapros tejfölös lángost, iszklassze, a tesco mellett van

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.