Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Még én sem tudok konkrétat. Ígérgetni meg nem akarok...

ne máááá....

Hali, ma reggelre meghúzták a kocsimat, jó, mi? Kicseszett mély, szal ott is marad...ennyi mára

sziasztok

aztaaaaaaaaa..... hol? merre? hogyan?

Menjünk srácok figyelni a közeli kocsikat, aztán fatestápolózni a sofőrt! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

ne máááá....

aztaaaaaaaaa..... hol? merre? hogyan?

Menjünk srácok figyelni a közeli kocsikat, aztán fatestápolózni a sofőrt! :unsure:

Megvan rdsz, és hagytam neki levelet, de sztem szarik rá nagyívben.mki azt mondja lehet vki kulccsal volt, és nem ő nyitotta rám az ajtót....hát sztem meg ha vki kulcsozott volna mindkét ajtót végighúzza.Ma lett volna egy jó napom....ennyi volt...asszem lehet tényleg eladom. és veszek vmi rozzant kis szart, amit nem féltek ennyire.vagy semmit se....elegem van.

Link to comment
Megosztás:

Most olvasom, hogy még cetlit is hagytál neki... akkor gondolom a rendszám is megvan.

esetleg ha látszott a kocsiján, lehet szóni kellett volna a csíkosautósóknak, hogy járjanak el ők az illetővel szemben. Ha foglalkoznak ilyen esetekkel. Elvégre ez is valamiféle cserbenhagyás

Link to comment
Megosztás:

...asszem lehet tényleg eladom. és veszek vmi rozzant kis szart, amit nem féltek ennyire.vagy semmit se....elegem van.

Ugyan már! Adél meg maga húzta meg a saját kocsiját, mégsem akarja eladni. Ja, és nála most folyton világít az ABS lámpa (ma megyünk megnézetni). Mondjuk Db-ben én is mindig ettől "rettegtem", de ez benne van a pakliban.

Amúgy akkor az ellenfél autóján ott van HOBi színe, az le lehet fényképezni és megvan a bizonyíték.

Link to comment
Megosztás:

Most olvasom, hogy még cetlit is hagytál neki... akkor gondolom a rendszám is megvan.

esetleg ha látszott a kocsiján, lehet szóni kellett volna a csíkosautósóknak, hogy járjanak el ők az illetővel szemben. Ha foglalkoznak ilyen esetekkel. Elvégre ez is valamiféle cserbenhagyás

attól félek ezt bebuktam, mivel bizonyítani nem lehet, mégha lefotzom is akkor sem, hogy ott állt, mert mondhatja nem ő volt.

Link to comment
Megosztás:

attól félek ezt bebuktam, mivel bizonyítani nem lehet, mégha lefotzom is akkor sem, hogy ott állt, mert mondhatja nem ő volt.

Az ő autóján a te színed, a tieden az övé, lefényképezed, hogy melletted áll. Ettől mi kell több??? Ja, tudom. Egy kis kromafág az ellenfél mocitetőjére. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk Db-ben én is mindig ettől "rettegtem", de ez benne van a pakliban.

Amúgy akkor az ellenfél autóján ott van HOBi színe, az le lehet fényképezni és megvan a bizonyíték.

Akkor sem mert ha nem ismeri el....mindegy...ennyi.

az lehet hogy ő meghúzza a magáét és nem akarja eladni, én meg nem akarom az egész életemet rettegésben tölteni. Az ilyen f..ok miatt

Az ő autóján a te színed, a tieden az övé, lefényképezed, hogy melletted áll. Ettől mi kell több???

Azért mert ez akkor karc, hogy ráfoghatja kulcsozásra, s mivel hagytam neki cetlit, addigra eltüntetni a nyomokat, vagy haza se jön vele.És itt nem igazság, hanem jogszolgáltatás van.

Hiába a bizonyíték, ha nem ismeri el, merthogy nem járt arra, a kedves csaéádom meg cseszett lejönni fotózni.

Az ő autóján a te színed, a tieden az övé, lefényképezed, hogy melletted áll. Ettől mi kell több??? Ja, tudom. Egy kis kromafág az ellenfél mocitetőjére. :blink:

nem csak a tetejére :unsure:

Link to comment
Megosztás:

.Próbáltam visszaragasztani de bebuktam mert átütött a ragacs a szöveten. Most necsak lóg de tiritarka is.

Bittos vagyok benne, hogy nem a megfelelő ragasztóanyagot használtad, vannak oanok, amik nem áztatnak, és nyomásra ragadnak, nem száradáskor, mint a pattex, meg a folyékony szög néven ismert Montage (ez is magyar), bár ezeket érdemesa felnyomás után vmi kitámasztani, rögzíteni, hiába írják, hogy erős nyomással ott marad, de ha el van az egyik anyag vetemedve a másiktól, akkor elhúzza.

Az ő autóján a te színed, a tieden az övé, lefényképezed, hogy melletted áll. Ettől mi kell több??? Ja, tudom. Egy kis kromafág az ellenfél mocitetőjére. :blink:

Nem tudta akkor lefotózni, tehát kész, a kromofággal meg az a baj, hogy egyből tudni fogja, hogy te voltál. mmmmmmmm

jó (jobb...) reggelt mindenkinek!

olvasom,hogy mi történt...remélem azért lesz annyira becsületes az elkövető,hogy elismeri a kárt...

mivel többet nem tudok erről az egészről,így nem is mondok semmit :unsure:

:-DDDDDDDDDDDDD Hol élsz te? Ez már lassan olyan, mint Budapest, eltaposni a másikat, minden a saját érdekért.

milyen? bosszúálló? dehogynem

Én a helyedben azért megpróbálkozék aZZAL, HOGY BEMEGYEK A vASVÁRY pÁL UTCAI KIS RENDŐRSÉGRE(kisbetű) mert ott legalább el tudnák mondai, van-e még így fotó nélkül esélyed vmire. Vagy esetleg csinálsz egy kamufotót, beállsz mellé, és has szerencséd van., még a sérülés itt rajta lesz. Amúgy sosem értettem, miért sajnálják az emberek a pénzt arra a kis ajtó szélre rakható gumi bigyóra, ami az ien esetek ellen véd, nekem mindig van rajta, mert soxor eléggé vadul szállo ki :-)) És sosem ejtettem miattuk sérülést, ha leesne, (mert oat is szokott) van nálam tartalék, párszáz forintos tétel, ja és a védelemre meg a magasra rakott oldaldíszcsík gumiból véd.

Ez egy B-Kadett hümmmmmmmmm: http://www.vg-styling.com/files/221.jpg

Link to comment
Megosztás:

na,lefotóztam,sajna semmi nyomot nem találtam rajta.

azért hátha a tulaj elolvassa a cetlit,és felhívja Nyuszit.

tök jó az idő,bár a téliguminak nem kedvez,szépen surrog :unsure:

Mit fotóztál le? A gyanusított atóját? NYufiét is le tunnád, egész közelről, ahol a karc van. Menézném, az ajtnyitásnak jellegzetes nyoma van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.