Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

na bakker.... és akkor a munka? Szóljak a főnöködnek az érdekedben? :unsure:

a munka megvár....sajnos ;)

egyébként meg olyan főnöknek akarsz szólni,akki ööö erotikus tartalmú videót néz,közbe meg beszél az alkalmazottjával? névnapi bulikkor (minkaidő vége előtt 1 órával vannak ezek),hozza a páleszt,hogy koccinthasson? :blink:

A plüss ülésnél csak egy ülés jobb, a közös :-pp

nem mond butaságot az úr ;)

és ha van plüss ülés is? :P

Link to comment
Megosztás:

azért vettem,jahh...a 4esen amikor megyek hazafelé,csak a kavicsbecsapódásokat hallom :unsure:

jaja...akkor jó de egyébként meg sztem karcol..bár én nem értek hozzá ;)

nagyon régen még én is gondolkoztam egy ilyenen..de kinőttem belőle :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

jaja...akkor jó de egyébként meg sztem karcol..bár én nem értek hozzá ;)

nagyon régen még én is gondolkoztam egy ilyenen..de kinőttem belőle :unsure: :P

hetente ajánlják,hogy le kell venni,és alatta kitakarítani...(különben valóban karcol!)

de mivel nálam pénteken fel,vasárnap le lesz a program,ezért ez e veszély nem áll fenn ;)

kinőtted...mondja a nagy öreg :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem oasmi cuccos kéne, ami alulról védi a motorteret

felcsapódás,ha sárba megyek, meg földutas rallizás, sötöbö, nincs ötletetek? Adrojanti?

adorjanti :blink: ;) :unsure:

hát ha volt gyárilag,akkor bontóban érdeklődj.nekem nincs rajta,de lehet rá venni utólag,elég borsos áron...

sztem igazából felesleges,max a kosz miatt érdemes. ha VÉDENI akarok az alját,akkor meg oda nem ilyen kis vékony sz@r kell ;)

Link to comment
Megosztás:

adorjanti :blink: ;) :unsure:

hát ha volt gyárilag,akkor bontóban érdeklődj.nekem nincs rajta,de lehet rá venni utólag,elég borsos áron...

sztem igazából felesleges,max a kosz miatt érdemes. ha VÉDENI akarok az alját,akkor meg oda nem ilyen kis vékony sz@r kell ;)

Jó lenne az nekem, mert súlynövekedést sem akarok

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne az nekem, mert súlynövekedést sem akarok

akkor utána kell járni,hogy kadetthoz volt-e gyárilag :unsure:

a sima vékony meg földúton nem védi a szó szoros értelmében az alját a motortérnek. max a sok portól.

de ismerek olyan embert,aki megunta hogy rohad az ladának az alja,azt végigrakta vmi vastag lemezzel az egészet :blink:

szép látvány volt alánézni ;)

Link to comment
Megosztás:

Kartervédő... ;) ;)

Igen, csak annál terjedelmesebb vmi, vagy kombinálva egy teljes alsó védelemmel, a kartervédő, amit adnak az F-astrához már lehet kapni, nagyon drága, ahhoz képest, hogy milyen

hát hülye vagyok én, :unsure: akkor megszünne az egyeduralmam :blink:

Mi9t dolgozol nyufi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.