Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Amúgyis kicsi volt a pálya csak 200m így a Chevy Nova is kicsiket ment.

akkor az előző kommentemet ezennel visszaszívom :blink:

rendész??? és pálinkát kortyolgat? ;)

Hát az úgy volt,hogy még reggel fáztam és akkor adták és a verseny meg amúgyis 14-kor indult és nekem meg 12-kor szóltak hogy segítenem kéne és amúgyis hidegvolt és biztosam ki is ment a hatása addigra de ..... :unsure:

Szóval nem volt olyan komoly iddogálás megasztán birom mint a barom.

Egyébbként vezetés közben soha nem iszom.Mindig félreállok és csak akkor. ;)

Link to comment
Megosztás:

Amúgyis kicsi volt a pálya csak 200m így a Chevy Nova is kicsiket ment.

Hát az úgy volt,hogy még reggel fáztam és akkor adták és a verseny meg amúgyis 14-kor indult és nekem meg 12-kor szóltak hogy segítenem kéne és amúgyis hidegvolt és biztosam ki is ment a hatása addigra de ..... :unsure:

Szóval nem volt olyan komoly iddogálás megasztán birom mint a barom.

Egyébbként vezetés közben soha nem iszom.Mindig félreállok és csak akkor. :blink:

azért csak óvatosan olyankor is ;)

Link to comment
Megosztás:

No pajtosok én lelépek egy kis időre /lehet az akér 2-3 nap/melózni.

Mindenkinek legyen olyan napja amilyennek szeretné!

Aztán kérem ám az infókat lesz tor vagy nem mert ugye közeleg a diszebör. :blink:

sajnos az,hogy mit szeretnénk,gyakran nem elég.. azért kösz,és jó munkát ;)

Sanyi,te meg ne sunyizz :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Semmi mondanivalóm nincs. Nekem csak úgy eltelt a hétvégém. Ki se mozdultam itthonról. Mondjuk nehéz is lenne, mert alig bírok járni. De nem panaszkodom. Inkább nyomj egy F5-öt, aztán csodálkozz! :blink:

na,mi történt? :unsure:

F5 megvolt,megyek fácánra vadászni ;)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Én is ideértem! A hétvége és a mai nap is elég sűrű volt és most is csak felnéztem, mert még van egy áramszünetutánnemakarmenni hibájú PC-m, aminek holnapra kész kell lennie.

A héten végig oktatáson vagyok (engem oktatanak) 9-17-ig, így nap közben még annyit sem leszek, mint eddig. Ráadásul én vagyok a szervező, mert főnököm szabin van, így előtte és utána is rám maradnak a napi teendők. De ne panaszkodjak, örüljek, hogy van melóm! És örülök is! :blink:

Sanyi, tetszik az avatar! ;)

Endlos, nekem is volt ilyen megcsinálomaPC-tfrankón,eltosszákésénvagyokahibás afférom. Azóta nem csinálok ilyesmit szívességből.

Nyuszi, kitartás! Mi veled vagyunk! :unsure:

Mackó, hogy melózol? Holnap este lehet megyünk moziba. Mondjuk ez attól függ, hogy meddig melózok. Ha megyek, akkor érdekelne az EPC... Az enyém megsérült a költözéskor. :P

Sziasztok !

Hogyan lehetek klubbtag és milyen kötelezetségeim lennének ?

Szia, pü megy ;)

Pü ment :lol:

Jól letámadtátok szegényt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.