Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nem duma az. De te még jól is viseled. Van, aki önhergelő. Na, egy olyan, ha belevágna abba, amibe Te, már rég a pszichiátrián lenne agyonra gyógyszerezve, lekötve, az ágyon ráccsal.

:unsure: Örülök, hogy ezt mondod. Hiába te elég jól ismersz ahhoz, hogy tudd mi zajlott, zajlik bennem! :blink:

Mackó!hazahoztam a sörödet a kertből....majd nálam valamikor átveheted, vagy elfogyaszthatod ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

:unsure: Örülök, hogy ezt mondod. Hiába te elég jól ismersz ahhoz, hogy tudd mi zajlott, zajlik bennem! ;)

Na ja. Amúgy is stresszes egy felújítás, nemhogy még ennyi szopással...

Mackó! Hazahoztam a sörödet a kertből....majd nálam valamikor átveheted, vagy elfogyaszthatod ;)

Hé, itt valami érzéki csalódás lesz! Az nem az én söröm??? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nyugalom... én most NFS carbonozgatok... lassan kivégzem a játékot... ettől kicsit erősebbnek gondoltam azért... ;) de legalább nyugodt vagyok, mert majdnem minden azonnal sikerül benne. :unsure:

azt holnap akár postára is adhatnád nekem :blink:

Link to comment
Megosztás:

estét! iszonyat pörgős boldog és idegesítő hétvégén vagyok túl :unsure:

de sebaj,jön a hétfő,és még jobban elcseszi a maradék életkedvem is...yipíííííííí

sajna a hó nem maradt meg,helyette van "kellemes" hőfok,no meg nem kevés eső...

remélem veletek minden OK! :blink:

Link to comment
Megosztás:

MI rendben vagyunk... mondjuk az este kicsikét be voltam parázva, mikor a szakadó hóesésben ellindultam dolgozni a nyárigumikkal felvértezett vectrával.

menet közben még eldöcög,de elindulni nagyon szar hóban,havas úton nyári gumival...

nekem eddig nagyon tetszik a téligumim :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hello, alig várom, hogy átköltözzek, akkor nem lesz korai, akaratomon kíüli ébredés, amiatt, hogy vkinek csörög a telefonja, vagy krákog, nem lesz foglalt a wc... :unsure:

ááá, és már nem sok idő :blink: asszem

Ezek szerint a szüleidtől elfelé költözöl

Link to comment
Megosztás:

nekem megéri várni, és szerintem a helyemben más is így lenne

Nehéz dolgo, akik a legközelebb állnak az emberhez, azok tudják a legjobban zavarni :-//

Voltam most távoli rokonoknál, sokat megtettem, hogy nekik jobb legyen (PC téma) de most miután eljöttem, megkaptam, hogy elbasztam mindent, holott mindent úgy csináltam, ahogy akarták, és jó is.

Most eléggé rosszul érzem magam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.