Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Az nem megy. Előjegyzés van, a notesz már tele, visszafele semmi esély. Csak későbbre lehetne tolni, azt is csak úgy, hogy melyik hétvégéje szabad.

Hmm9-ben maradtunk, akkor toljuk későőbre?, de már csak egy héttel lehet akkor is, utána már Karácsony, jesszus, már?????????? :blink:

Ja, és esik a hó.... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hello,mostanában sajnos keveset tudok itt lenni :unsure: ,de igyexem!

Most itt a cégnél csak az a biztos,hogy semmi sem biztos,minden héten mást mondanak,már nem is foglalkozom vele majd megmondják a tutit mikor már muszáj törvényileg!Úgy néz ki,hogy Nov 16.-tól Februárig Pesten fogok tanulni minden csütörtökön 10-17 óráig,ha minden igaz!

Link to comment
Megosztás:

Ja, és esik a hó.... :unsure:

Az a helyzet, hogy besenyőtelken, és itt pesten már esett is mí, meg tegnap.

Annyira bízom a srácokban, hogy kizárt dolog, hogy ne jönne össze.

Nem tudom, ki hogy van a Calibrákkal, de nekem eleve nem jönnek be. No de hogy ennyire elb@ssza valaki, az már félelmetes. Íme

Egyetértek, én azért jól meg tudnék csinálni egy calibrát (nem csak egy kadett ráépítésével)

Link to comment
Megosztás:

hááát ez elég gyenge válasz volt. de meg sem lepődök :unsure: ;)

Tomi én a helyedben törekednék arra hogy tudjak mindent,vagy legalább is hogy a Nyuszi azt mondja hogy tudok mindent :blink: Az kielégítene téged is mint válasz,meg őt is ha télleg tudnál mindent...vagy ehhez már késő van? ;)

Link to comment
Megosztás:

A fene vigye a hideget! Bocsi Sanyi! ;) :unsure: :P

Akkor most hentes nélkül vagyunk? Hm, na szétnézek az ismerősök között...

Sanyi, ha BMW cucc kell, akkor szólj. Van BMW-s ismerősöm. Egy bontanivaló E30 ott áll az udvarán, abból termeli az alkatrészt a guruló verzióhoz. :blink:

A képre eddig vártam. A haver egyszerűen nem ér rá szerkesztgetni. ;) Már nyitom a photoshop-ot és összedobok valamit. Mackó, ha ráérsz, akkor klikkelgethetnél te is a photoshop-ban.

Sanyi, én is most néztem meg az új Hazárd megye lordjait. Nagyon bejött a film! Azért én a Corsa-val nem próbálkozom kilinccsel előre menni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.