Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem kell it semmit titkolni, csak Laci azt írta, hogy:

én még fáradt is... de az már más lapra tartozik

Ezért azt szerettem volna, hogy a válasza már új lapra kerüljön, de elszámoltam kettővel. :unsure:

A hidegről, és a fázásról meg annyit, hogy a tél erről szól...

fáradt vagyok... ideje aludni...

Aludj jól Laci, remélem az, hogy kipihented-e magad, már megint egy új lapra tartozik majd. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Helooooooooooooooooo :unsure:

konyha, és plafonok kifestve, már jó festékszag van mindenhol ;) Ma megtaláltam végre a padlóburkolót is a szobákba, asszem jól haladunk :P

HOBi viszont furán viselkedik, nagyon nem tetszik...adok még neki pár tesztnapot,a ztán beszámolok, még mielőtt megkérdeznétek mi van vele ;) (mert úgysem tudom megmondani, csak.... :blink: )

Link to comment
Megosztás:

eztete nem szeressem hallani....

Elhiheted én sem ;) Bár jobabn értenék a kocsikhoz... :unsure:

Na mindegy, most értem haza, úgy el van borulva, lehet esni fog a hó...sajnapedig annyi dolgom lenne.

Délután meg sétálni indultam a Nagyerdőre, de aztán a hideg miatta Termálfürdőbe menekültem :blink: De nem fürödtempedig lehet jobb lett volna, mert itthon, azaz a szülőknél ma szétvertük a fürdőszobát ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok jó estét, tudtok-e segíteni nekem, vasconasrác címe kéne, vagy telszáma, vagyis elég lenne annyi, hogy ha nem pesti, hogy "nem pesti",csak mert most véletlenül felsurrantam, és itt leszek holnapő is, namind1, hosszú

Nem pesti. :blink:

ui: Ám nagyon sok klubtag pesti! Mint pl. Gelko is! Nomeg sokan mások is! ;)

Kiccsikó-Kiscsávóról már nem is beszélve. De ő meg az előbb még a szüleinél volt. De megy vissza majd.

Ja, és akkor kipihentem magam! :unsure: hogy más lapra tartozzon.

Link to comment
Megosztás:

Opel-BMW

aszhallottam, a Bömös, és a blicc naon közel állnak egymáshoz sok dologban

kösz macksókajt, és azt esetleg tuod, hogy meik vásosból való, hátha útba esik, konkrétan vele lenne kis megdumcsim, megqqcs ótóban

(ne mán megint változott bull, az avataron megibn variálni kell :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.