Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Halihó!

Az utazás csúszik, mert a gép, amit vittem volna, az nem készült el. Holnap de. tudom megvenni a hiányzó dolgokat. Vagy szombat kora du. vagy vasárnap reggel megyünk. Az esetben, ha a gép elkészül. Ha nem, akkor nem megyünk.

Elköltöttem egy csomó pénzt (csak a legszükségesebbekre költöttem: netszámla, kaja, benzim, asztali DivX player :blink: ) és számlákat még csak holnap fogok fizetni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nem mondtam, írtam. :unsure: No igen, én meg sem közelítelek. Még. De előbb-utóbb én is hasonló helyzetben leszek (remélem).

ne várd annyira, csak a bajjal jár....pláne ha akörnyezeted meg meg sem érti az ezzel együtt rád nehezedő feszültséget...és az emiatt esetleg kialakult ingerültséget

Link to comment
Megosztás:

asztali divx player? ez mióta a legfontosabb? :blink:

Amióta a szobában lévő megadta magát és csak szaggatva volt hajlandó lejátszani a filmeket. Egy ideje már gépről néztünk filmeket (TV out rulez), de ehhez fel kellett kelni az ágyból kikapcsolni a gépet. :unsure:

ne várd annyira, csak a bajjal jár....pláne ha akörnyezeted meg meg sem érti az ezzel együtt rád nehezedő feszültséget...és az emiatt esetleg kialakult ingerültséget

Ezzel nincs gond. Imádok szervezkedni és igen-igen jámbor tudok lenni. Egy pontig. Utána jajj az legyőzötteknek! ;)

Link to comment
Megosztás:

Szép estét!

Nem tudom nálatok milyen az idő,de itt rohadt hideg van,és ma esett egy kis hó,meg utána eső is...

Na mostanra ez az egész lefagyott... :unsure:

Mondanom sem kell,melyik vadmarha megy ki ilyenkor 205-ös nyárigumikkal csúszkálni.... :blink: ;)

Valami eszméletlen kezesbárány az ascona ilyen kemény futóművel,ilyen csúszós úton!

Mátol nem a gázpedál a kedvencem,hanem a kuplung! ;) egy rúgás és megy ki a fara,mindegyik sebességben! 2 napja driftelek a need for speed Carbon-nal,ma meg közúton gyakoroltam mindezt,és isteni jó :P kb. 150 m az a távolság amit meg tudtam tenni kilinccsel előre,utána vagy elfogyott az út,vagy jött szembe valami...

A falusihozzánemértőtársadalom közös megegyezéssel őrülnek nyilvánított ;)

Link to comment
Megosztás:

Állat vagy Roli, állat! :unsure: Én kedden voltam így. Megnéztem a Hazárd megye lordjai új verzióját, és rögtön kilincselni akartam egy körforgalomban, meg egyenes úton hintáztatni, de amint beindítottam, el is ment a kedvem. Jobban zakatol, mint egy Diesel. Így nincs kedvem kínozni. Fizu után felújjítatom a blokkot, aztán járatom kicsit, és ha még nem kezdjük bontani, akkor gyí! Ja, ki van nézve, minek a fara megy alá. BMW E36. Az E30-al az a baj, hogy négycsavaros, az M3-hoz meg állítólag marha drága a cucc. Úgyhogy egyelőre csak érdeklődési szinten rákérdeznél olyanra, hogy E36 komplett far kardánnal, meg első tárcsák és nyergek mennyibe kerülne? Csak hogy tudjam, hogy mennyivel számoljak. Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Ami jó lenne, abba nehéz spert szerezni, ráadásul drága. A BMW-k meg szinte mind speresek. Ráadásul a BMW-k alapból hátul is tárcsafékesek, nem kell agyalni, meg variálni. És ami a legfőbb: ideális az osztókör. Most minek küszködjünk egy olyan átalakításával, ahol szinte semmi sem jó elsőre, ha van olyan, amit csak felrakunk, és rögtön patent? Opel, nem Opel, nem számít, ha jó. Annyira nem vagyok Opel fanatista, hogy másra rá se nézzek. És ha az egyszerűbb ráadásul jobb, és praktikusabb, akkor inkább azt faragtatom alá.

Ja, és nem lesz a Mantából BMW, nem kell aggódi, a Manta még attól Manta marad.

Link to comment
Megosztás:

Ami jó lenne, abba nehéz spert szerezni, ráadásul drága. A BMW-k meg szinte mind speresek. Ráadásul a BMW-k alapból hátul is tárcsafékesek, nem kell agyalni, meg variálni. És ami a legfőbb: ideális az osztókör. Most minek küszködjünk egy olyan átalakításával, ahol szinte semmi sem jó elsőre, ha van olyan, amit csak felrakunk, és rögtön patent? Opel, nem Opel, nem számít, ha jó. Annyira nem vagyok Opel fanatista, hogy másra rá se nézzek. És ha az egyszerűbb ráadásul jobb, és praktikusabb, akkor inkább azt faragtatom alá.

Ja, és nem lesz a Mantából BMW, nem kell aggódi, a Manta még attól Manta marad.

meggyőztél és megnyugtattál :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.