Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

azzal semmi... ;)

de apósék se moccannak...

vagyis, most mondta nejem, hogy lehet okirathamisításba keveredtek...

vazze, Ildi nevében eladja após a termőföldet, és közben még a nevét is rosszul hamisítja... :unsure:

még a végén egy cellába kerül velem :blink:

Link to comment
Megosztás:

még a végén egy cellába kerül velem :unsure:

ne akarj magadnak te rosszat... annyi marhaságot még biztos nem hallottál, amit mondana.

Én sokáig modtam, hogy nem vennék új autót, de mostmár azt mondom, ha lenne pénzem, azt vennék. (az Astra okozott pár meglepetést... )

nekünk meg a veki... de most jó ideig más projektnek kell futnia...

Link to comment
Megosztás:

ne akarj magadnak te rosszat... annyi marhaságot még biztos nem hallottál, amit mondana.

nekünk meg a veki... de most jó ideig más projektnek kell futnia...

én fosok hogy ezek a ******* cigányok rámkennek valamit :unsure:

Én sokáig modtam, hogy nem vennék új autót, de mostmár azt mondom, ha lenne pénzem, azt vennék. (az Astra okozott pár meglepetést... )

megéri :blink:

Link to comment
Megosztás:

Én hallottam már kellemetlen meglepetést okozó új autóról is. És ott még a garival is volt herce-hurca...

Másik: Szutyuki, ABS-el lett rendelve és első szerviz után, rákérdezés után derült ki, hogy mégsincs benne...

Harmadik: a "profi" gyári hifiből kispórolták a magas sugárzókat...

stb.

Ezzel azt akartam mondani, hogy csak ezért nem vennék új autót. Másért igen, :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Én hallottam már kellemetlen meglepetést okozó új autóról is. És ott még a garival is volt herce-hurca...

Másik: Szutyuki, ABS-el lett rendelve és első szerviz után, rákérdezés után derült ki, hogy mégsincs benne...

Harmadik: a "profi" gyári hifiből kispórolták a magas sugárzókat...

stb.

hát ezeket el tudom képzelni,sajnos...

egyébként pedig szerintem korrekt a gyári zenéje,a hangszórók persze nem a legjobbak,de ez ilyen kategóriás autónál nem meglepő....szerda este kipróbáltam egy lexus is220d-t gyári mark levinson hifivel,14 hangszóró,na az igen! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát ezeket el tudom képzelni,sajnos...

egyébként pedig szerintem korrekt a gyári zenéje,a hangszórók persze nem a legjobbak,de ez ilyen kategóriás autónál nem meglepő....szerda este kipróbáltam egy lexus is220d-t gyári mark levinson hifivel,14 hangszóró,na az igen! :blink:

de az nem 3,5 misi alatti verda... nem? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Most hívtam a Csergőt az Astra G lámpabúra miatt. Közben rákérdeztem a Corsa B lambdaszondájára is. 37000Ft a gyári, 21600Ft az utángyári!!! Kedvezmény nélkül... Huh, tudtam, hogy nem olcsó, de hogy ennyire drága legyen...

sztem ez még nem is drága :unsure: persze én sem szívesen fizetném ki :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az enyém 8 hangszórós (gyári) és én meg vagyok vele elégedve. :unsure: Persze, egy kis ne mán még jól jönne, na, de vegyem el a hsaznos térből??

De jól teccik gondolkozni tanárnéni... :blink:

Én is ezért nem rakok bele ilyeneket... mondjuk nekem csak a láda hiányzik, mert kábel megvan... benne hagyta az előző tulaj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.