Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

szkjúzmíííí... én csak lekoppppogggttttaammm amit mondtam... :unsure:

úgy legyen! ;)

tegnap debrecen felé indulva fogyott ki az ablakmosó folyadékom...hát nem volt egy kellemes élmény,csak törölgettem a sarat,amit rám nyomtak az előttem haladók...pedig azt hittem,még sok van benne :blink:

Link to comment
Megosztás:

459-ről szóltak a hírek, amikor még nem volt szó kereszttartóról, meg hátfalról.

hűű,akkor az én 400am igencsak túl volt árazva... :unsure:

bár voltak érdekes tételek,pl egy tétel kiszámlázva x forintért,aztán lejjebb ugyanaz a tétel,dupla áron :blink:

meg hát: lökös 90,fényezési anyagköltség 30,fényezési munkadíj 30... magyarán egy lökös mindennel együtt 150be lenne? ;)

Link to comment
Megosztás:

Kész vagyok, nagyon fáradt vagyok...

Jött egy új kolleganő, nekem kell betanítani!!!! :blink: Nekem , aki itt van 3 hónapja, jó mi? :unsure: ;)

Mert Te ügyes és okos vagy, 3 hónap alatt többet tudsz, mint az évek óta ott dolgozó kollégák! ;)

Link to comment
Megosztás:

ui: itthon van a JujjDeDögös! Most ti'tta ö'öm é' bódottáá! ;)

na végre!!!! mostmár védőpajzsot kell köré húzni ;)

:unsure: :blink: ;) és ha nincs kerék, hogy tezsed fel te sráááááááác, teeeeeeeee, megyek kajálok, utána mehetünk, szal gyere a kishegyesire

az irományodból gondoltam azt,hogy már itthon van,de mostmár látom,hogy tévesen.

ok,akkor szaladok mánazonnal

én is most készülődök enni :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.