Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Azért 27 év sok idő. Akkor még így volt jó. És most se rossz, csak ésszel kell vele menni, mert iszonyat hamar sodródik. Ami nem is olyan rossz! :D Cimbora Mantáján 17'' 250 van, ha jól emléxem. Iszonyatosan tapad, oda már tényleg kell a Recaro, mert egy sima ülésből kifolysz oldalra. No, azt picit nehezebb kitöretni, de nem lehetetlen. :lol: Viszont szokni a csúszást, ráérezni az autóra tökéletes ez a virsli. Ennél már csak a diagonál lehetne vadabb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért 27 év sok idő. Akkor még így volt jó. És most se rossz, csak ésszel kell vele menni, mert iszonyat hamar sodródik. Ami nem is olyan rossz! :D Cimbora Mantáján 17'' 250 van, ha jól emléxem. Iszonyatosan tapad, oda már tényleg kell a Recaro, mert egy sima ülésből kifolysz oldalra. No, azt picit nehezebb kitöretni, de nem lehetetlen. :lol: Viszont szokni a csúszást, ráérezni az autóra tökéletes ez a virsli. Ennél már csak a diagonál lehetne vadabb. :lol:

de ugye diagonált nem lehet kapni? :D

Link to comment
Megosztás:

Otthon van egy garnitúrám, szinte új, még pár szőr is van rajta. A Trabihoz vettem, volt egy olyan ötletem, hogy csinálok egy 70-es évekbeli Trabit találkozókra. Megvan még az alukupakos felniszettem is. :lol: Lehet, el kéne paszolnom őket valami trabisnak.

eladó felnim meg gumim nekem is van,de nem nagyon tudom továbbadni őket...pedig jó lenne,mert sok hely kell a tárolásához,most meg ha meglesz a téli az astrára,a nyáriját vhova el kell raknom...

szóval akinek 13-14 collos acélfelni kell (14eshez van 3mm-es 175ös tligumi,szerelve,centírozva),az ordítson :lol:

Link to comment
Megosztás:

lelkemből szóltál :D

Asszem rohadtul nem hazudok,ha azt mondom,az enyémből is :lol:

Sanyi nem kell ám két évet várni az enyém elkészüléséig!

A kasztnis megígérte,hogy karácsonyra befejezi a kasztnismunkát!

Utána motor be,mindent a helyére,és ha gurul,és üzembiztos,akkor motor ki,meg minden,minden apró csavar,és fényezés,csinosítás...Aztán motor vissza,és véglegesen össze kell rakni,úgy,hogy ne rohadjon,és kibírja,amire készült :lol:

A kompresszor majd csak ezután következik,de nem is igen erre a motorra,hanem arra majd kell egy másik...

De senki ne kergesse magát kéjmámorba,mert ha Tas koma omija elkészül a kétszer ennyi ménesével,akkor labdába se rúgunk :D Bár a kompresszoros 24V-vel már partiba leszek vele talán... Addig lehet uralkodni,meg versenyezni...

Amiben persze én is szeretnék potenciális résztvevő lenni!

Úgyhogy tényleg készítse mindenki a verdáját jövő nyárra,debreceni régión belüli baráti lóerőfitogtatásra :D ;)

AdorjanT! Készítsd azt a helyet amit kigondoltál,és reszeld meg az astrát ;)

Link to comment
Megosztás:

Két év múlva pedig majd csak Roli lesz kihívás a csapatból. :lol: De várom már, hogy meglegyen az az átkozott motor...

Honnan tod, hogy én hol leszek 2 év múlva? Lehet rá se ismersz majd bullra

Otthon van egy garnitúrám, szinte új, még pár szőr is van rajta. A Trabihoz vettem, volt egy olyan ötletem, hogy csinálok egy 70-es évekbeli Trabit találkozókra. Megvan még az alukupakos felniszettem is. :lol: Lehet, el kéne paszolnom őket valami trabisnak.

Ja sanyi van számodra két kibaszott nagy ritkaságom, feltétlenül meg kell venned tőlem. Mondjam, vagy nemondjam? A bogárra vettem, 4 db. volt a srácnak, de csak 2 kellett, hogy hotrodos legyen a bogi, hátra tettük neki, két gyönyörű fehér peremes amcsi gumi 205/65 R15-ös, külső átmérőre van akkora, mint a legnagyobb merciken lévőké. Ilyet sehol nem kapsz, ráadásul téli, és szinte új, nájlon burkolatban kaptam, szal még eső sem érte.

A helyszín ugye nem csak hosszú, hanem széles is?

Link to comment
Megosztás:

Halihó fiúkák. Ma korábban jöttem be dolgozni, hogy meglessem az én drágáimat :D Remélem jól vagytok!Én nem, és HOBi sem..Asszem mostanában átveszem majd Lujdzsi szerepét, és csak bevillanok néha!

A gyorsulást elindítom ha kell, bár igaz oda miniszoknyás, térdharisnyás csajszik szoktak állni, na de ....egyszer kibírjátok :lol: Amúgy pedig ne gyorsuljatok! :lol: Inkább igyatok :D

Szép napot nektek!

Link to comment
Megosztás:

Halihó fiúkák. Ma korábban jöttem be dolgozni, hogy meglessem az én drágáimat :D Remélem jól vagytok!Én nem, és HOBi sem..Asszem mostanában átveszem majd Lujdzsi szerepét, és csak bevillanok néha!

A gyorsulást elindítom ha kell, bár igaz oda miniszoknyás, térdharisnyás csajszik szoktak állni, na de ....egyszer kibírjátok :lol: Amúgy pedig ne gyorsuljatok! :lol: Inkább igyatok :D

Szép napot nektek!

Ehh a halvány betúset alig látni, a :-pp a gyorsulás jobb, mint az ivás.

Link to comment
Megosztás:

Ha kész lesz a tied, majd kapok az alkalmon. :lol:

A gumiról beszélek :-pp el sem olvastad mi? :-))

Idézek akkor:

Ja sanyi van számodra két kibaszott nagy ritkaságom, feltétlenül meg kell venned tőlem. Mondjam, vagy nemondjam? A bogárra vettem, 4 db. volt a srácnak, de csak 2 kellett, hogy hotrodos legyen a bogi, hátra tettük neki, két gyönyörű fehér peremes amcsi gumi 205/65 R15-ös, külső átmérőre van akkora, mint a legnagyobb merciken lévőké. Ilyet sehol nem kapsz, ráadásul téli, és szinte új, nájlon burkolatban kaptam, szal még eső sem érte.

Link to comment
Megosztás:

Én mostantól murva óvatos leszek... igyekszem majd a mögöttes forgalmat is távol tartani... :lol:

nincs valakinek egy felesleges füstgépe? felraknám, és akkor biztos kikerülnének.

könnygáz ?

egyébként én mostanában kezdtem parázni h összetörnek..annyi a barom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.