Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok megjöttem ceredről, nagyon kivan a fa#OM AZ ÓTÓSZERELÉSSEL, SOK MINDENT KISZEDTEM AZ ÚJ GÉPBŐL, DE NEM VOLT MÉG IDŐM BETENNI. a TÖBBIEK IRIGYKEDTEK A KÁRPITOK ANYAGAI MIATT, PEDIG NEKIK 2003-AS VITOJUK, ÉS EGY sx4-VAN, ne mán most vettem észre a nagybetűt. ehhhh.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Ma már megjártam a hipermarketet, vettem csaptelepeket :lol: szóval igen hasznosan telik a napom. Most kaját készítek a vendégeknek, azza segédkezek, aztán megyek a lakásba takaírtani, meg méricskélni :D Bár a lényeget tegnap lemértük :lol:

Ugye nem is olyan rosszak ezek a hipermárketek, ha építőanyag kell, belsőépítészet legalábbis. :-))

Link to comment
Megosztás:

Ugye nem is olyan rosszak ezek a hipermárketek, ha építőanyag kell, belsőépítészet legalábbis. :-))

Nem, nem, a hipermarketben kaját vettem, csaptelept szakboltban.

Ma hirtelen le kellett vezetnem egy csomó km-t , az éjjel meg sofőrködtem...és a lakásomban kellett aludni a földön :lol: hulla vagyok, asszem óraállítás ide vagy oda, hamarosan nyugovóra térek.

Link to comment
Megosztás:

Véletlenül segget csináltam a számból. Egyszer már elajándékoztam a szar motort. De az csak ott rohad, én meg elfelejtettem az ígért szavam. Ma rám telefonált egy cimbora, hogy kellene a motorból neki pár cucc, én meg mondtam, hogy ott van, vegye ki belőle. Ezt megtudta az, akinek először ígértem. Nem cseszett le, meg semmi ilyesmi, de szarul esett nekem, hogy elfelejtettem. Ezért most keresek egy ugyanolyan mocit, ami azért jobb, mint a másik volt, és azt odaadom. Ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Véletlenül segget csináltam a számból. Egyszer már elajándékoztam a szar motort. De az csak ott rohad, én meg elfelejtettem az ígért szavam. Ma rám telefonált egy cimbora, hogy kellene a motorból neki pár cucc, én meg mondtam, hogy ott van, vegye ki belőle. Ezt megtudta az, akinek először ígértem. Nem cseszett le, meg semmi ilyesmi, de szarul esett nekem, hogy elfelejtettem. Ezért most keresek egy ugyanolyan mocit, ami azért jobb, mint a másik volt, és azt odaadom. Ennyi...

hűha....

Sanyi,azt ugye tudod,hogy vesztettél? :lol: viszont azt elfelejtetted kikötni,hogy mit kap a nyertes.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.