Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Roli! Láttam kerestél telefonon! Sajna csak neten tudsz elérni, a telefonom teljesen megadta magát...

Már mindegy! :lol:

Jó reggelt mindenkinek!

Végre megint péntek! Ez a mostani sokkal hamarabb elérkezett,mint gondoltam,biztos a hétfői pihi miatt érzem így...Bár csak már a pénteki nap végét érezném!

Szép napot Debrecen! :lol:

Link to comment
Megosztás:

igen ? és az miért jó ? ilyenkor nem szeretem h sarkon lakom és dolgozó lány hosszú az utcafront :lol:

én imádok havat lapátolni! (nem,nem vállalom a te részed :D)

ez a dolgozó lány meg ááá ;) azt hittem,hogy valami új szójárás,aztán rájöttem,hogy a fórummotor csinálja :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

utálom a havat jeget telet és mindent mi ezzel kapcsolatos...haverok is már évek óta győzködnek h menjek velük síelni de ki van csukva h én direkt a hó miatt utazzak vhova :D

hmmm,nekem nem kell hó,hogy összetörjem minden csontom... :lol: legalábbis a tapasztalatok ezt mutatják :lol:

én is csak a havat szeretem. locspocst nem :D

Na ja. A hó egyetlen előnye, hogy nem kopik a gumi. :D Száraz aszfalt? Nem téma! ;)

nem hát :D

apropó tél. úgy néz ki,hétvégére megvan a téligumim. Nokian WR lesz. nem tudom,hogy csak én éreztem így,de tavaly télen vezettem egy ilyen gumival szerelt autót,és havon akkorát fékez,mintha nem is havon futna :P szóval remélem nekem is jó lesz...igen jó árban sikerült elintézni,a listaártól majd 10e ft-al olcsóbban kapom ;) bár így sem 2 forint :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt azért ne verd nagydobra... Az úgy volt, hogy egy filmet néztem meg, aztán felnéztem, hogy van-e még Roli? Láttam hogy Tamás van szólóban a listámon, még nem voltam fáradt, hát dumáltunk cirka 3/4 órát. Ezt még nem nevezném rászokásnak...

De az tény, hogy jól eldumáltunk, és volt egy kis 18+-os file csere is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt azért ne verd nagydobra... Az úgy volt, hogy egy filmet néztem meg, aztán felnéztem, hogy van-e még Roli? Láttam hogy Tamás van szólóban a listámon, még nem voltam fáradt, hát dumáltunk cirka 3/4 órát. Ezt még nem nevezném rászokásnak...

nem csak erről van szó :lol:

18+? hmmmm annyira nem volt vészes szerintem. inkább elborult elméjű :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.