Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Pusszantás mindenkinek."Loptam egy gépet" a melóhelyen és kihasználom a lehetőséget,hogy beköszönjek nektek.

Amikor eme sorokat olvassátok én már.....

na mindegy aki halja adja át :Hívott a SzabóT és vázolta a helyzetet.Részemről 1000-rel benne vagyok.

addigis be-be kukkantok de ha valami van hhhhíííííívjatok.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért? Szerintem ez még kicsi. Nincs fúrás, főtengely köszörülés, 2.4-es szelepek, hengerfej síkolás, dugócsere, meg effélék.

Nekem ez mind megvolt hidrocserével, szelepszárszimmeringek cseréjével és szelepfészkek köszörülésével. 3000km-ig max (de az már tényleg max volt) 90 (és nem kettesben), utána még 3000-ig szöges cipő.

Link to comment
Megosztás:

Nyáron a f@sza 400 Wattos tápomat akartam csendesíteni. Egy feszcsökkentőt akartam a venti elé berakni, de nem volt szigszalag. Viszont volt teflon szalag. Hát lehet, hogy a gázt szigeteli, de ha csak nem direkt a pukkra mentek, villanyt ne szigeteljetek vele! :lol:

ezt nem lehetett volna az égessük le magunkatba? Vagy lassan már veled lesz tele? :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.