Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

1személy szerint többször töltöttem már hurkát,kolbászt,ezekben aktívan részt tudok venni,de a disznó lábát nem fogom :lol:

Ok, tied a farka! :D Amúgy lesz hentes, hisz szórakozni szeretnénk. :D

jól mondod Tamás,ő pucolja,na meg rá is húzza a hurkatöltő végére a belet.... :lol: :D ;) ;)

Tényleg, a ráhúzás eszembe se jutott! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Grrrrrrrrrrr, én nem pucolooooooooooooooooooooooooooom :lol:

Nagyon rosszat álmodtam, és tök ideg vagyok a csempe miatt. :D Tamás inkább szólj a főnöknek, hogy délben indulsz Misklocra, vagy Nyíregyre ;) csempéért.Mert én nem mehetek el. :D

És még csak 20 perc múlva nyit a bolt, rólam meg szakad a víz, olyan ideges vagyok. ;) Ráadásul ha megtudják nekem kell, lehet nem is adnak...a pénteki balhé miatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

... rólam meg szakad a víz, olyan ideges vagyok. :lol: Ráadásul ha megtudják nekem kell, lehet nem is adnak...a pénteki balhé miatt :lol:

Ugyan már, nyugi! Vagyunk egy páran, akik tudunk segíteni. :D Szerintem annál inkább adnak. Nem kell nekik a rossz reklám.

Link to comment
Megosztás:

Grrrrrrrrrrr, én nem pucolooooooooooooooooooooooooooom :lol:

Nagyon rosszat álmodtam, és tök ideg vagyok a csempe miatt. :D Tamás inkább szólj a főnöknek, hogy délben indulsz Misklocra, vagy Nyíregyre :D csempéért.Mert én nem mehetek el. :D

És még csak 20 perc múlva nyit a bolt, rólam meg szakad a víz, olyan ideges vagyok. ;) Ráadásul ha megtudják nekem kell, lehet nem is adnak...a pénteki balhé miatt :lol:

;)

mit álmodtál?

a csempés téma pedig ok,megoldható,csak a részleteket tudasd vhogy velem.

és miért ne adnának? ugyanolyan pénzzel fizetsz,mint bárki más.

Link to comment
Megosztás:

Mert balhéztam....most apa megy nyitásra, ha van ott akkor nem kell menni, ha nem akkor telefon ezerrel, aztán meg irány valahová :lol:

ÁÁáááááá, mikor lesz már vége... :D

a múltammal ámodtam, biztos a lakás-felújítás miatt jött elő :lol:

nemsokára vége,ne aggódj. mostmár pörög rendesen minden :D

múlt...előre tekints.nemsokára elérkezel egy új kezdethez ;)

Link to comment
Megosztás:

Mert balhéztam....most apa megy nyitásra

Trükkös, trükkös. :lol: Bár sztem ha visszamennél és megint balhéznál, akkor még a klubba is belépnének! Én lazán visszamentem volna és ha gond lett volna, akkor közöltem volna, hogy ide többet vásárló be nem megy, olyan rossz reklámot csinálok nekik! Ha megígérték, hogy lesz belőle, akkor miért nem volt? Amúgy a kellő darabszámot ki számolta? Vagyis miért lett kevesebb?

Link to comment
Megosztás:

Trükkös, trükkös. ;) Bár sztem ha visszamennél és megint balhéznál, akkor még a klubba is belépnének! Én lazán visszamentem volna és ha gond lett volna, akkor közöltem volna, hogy ide többet vásárló be nem megy, olyan rossz reklámot csinálok nekik! Ha megígérték, hogy lesz belőle, akkor miért nem volt? Amúgy a kellő darabszámot ki számolta? Vagyis miért lett kevesebb?

:D Hát ööööö, ezt inkább hagyjuk.....ott számolták, de varia lett a felrakásnál.... :lol: és ezért borul minden :D mindegy, a lényeg, hogy legyen, és elhiheted mentem volna, ha tudnék, de nem mehetek melóból... :D

Nem baj. A lényeg, hogy zserbó legyen! :lol:

;) lesz

Link to comment
Megosztás:

Pörög????na jah....még sehol sem vagyok....

srácok lehet csak jövőre lesz avató :lol:

akkor lehet te más házszámot néztél :D

sztem jól halad. azért sok munka volt ott,és nézz körbe most,a burkolás majdnem kész.

Nem baj. A lényeg, hogy zserbó legyen! :lol:

ezennel kinevezlek Zserbókirálynak :D

Link to comment
Megosztás:

Juhhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Van csempe, apa már szállítja is :lol:

Juhuhuhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó, asszem msotmár rámférne vmi erősítő... :lol: ez a reggel, kész rémálom volt idáig

Link to comment
Megosztás:

Juhhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

Van csempe, apa már szállítja is :lol:

Juhuhuhúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, de jóóóóóóóóóóóóóóóóó, asszem msotmár rámférne vmi erősítő... :lol: ez a reggel, kész rémálom volt idáig

igyál egy felest :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.