Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

1.2 kicsike.... meg erőben is fele... meg hosszban is kicsi... meg egyáltalán... ááááááááááááááááááá

Ne is mondd! A hétvégén anyut furikáztam Szarvasra a Szuzival. Teljesen ledöbbentem... Mit élveztem én annyira abban? Akkoriban úgy voltam vele, hogy de jól gyursul, meg de harap, meg van ebben erő! Hát, a hétvégén egy világ omlott össze bennem. A Mantával simán visszaváltás nélkül teletalppal lehet előzni, a Szuzival meg már 3.-ba is visszagangoltam, hogy ugyan mozduljon már meg. Szegény anyu meg pánikolt az anyósülésen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miccótok, ha mackósajtnak szülinapjára összedobunk pénzt egy mackósajt mintájú (4) dísztárcsára? :-))

Vajh feltenné?

Izé alufelnit akartam mondani. :-pp

Akkor most megyek is, és megeszlek! :lol: Ugyanis tegnap a boltban véletlen megláttam a Mackósajtot, és csak úgy a poén kedvéért meg is vettem. Finom vagy ám! :lol:

A sajthoz nagyon jól illik a sör, de még egy kis sültkrumpli sem ártana a harmóniához (, vagy sültnyuszi?)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi a lakással rendbe jöttek a dolgok ? :lol:

Drága vagy :D

Ma vettem tokfedelet, azzal lezártam.most voltam megnézni, szerintem már nem folyik.

De a csempével megint gondok vannak, most meg a járólap, és a színes csempe lesz kevés, mert menet közben módosult a design, a csempész javaslatára....és....azt hittük kiadja, de hála a rohadt panelnak, amire azt hinné az ember tök egyszerű ,mert nem kell annyit vágni, hisz szabvány elemekből épült, sajna nem elég. Remélhetőleg ezek már nem hiánycikekk a boltban.

Ha igen irány Miskolc megint, de sajna szabira sem jöhetek, szóval nem tudom hogyan fogom megoldani.

De ami edig elkészült az nagyon tetszik, mindjárt mutatok róla képkete, csak előbb eszek mert ma még nem ettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! szerinted a képfeltöltés-en hányan látják? :lol:

linkben meg végtelen képet berakhatsz. :D

Szerintem ha nem publikusnak nyilvánítom akkor nem sokan, vagy tévedek? :lol:

Nem igaz! Direkt van privát rész! Miért nem kérdezel? Nekem is úgy van fent a törés...

mert ez nem autós téma amúgy sem...csak nektek akartam néhányat mutatni.majd a lakásavatót ferakjuk

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.