Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ez most negatív kritika? :-//// Sanyit nem ismerted előtte? :-DDD

Te lenézed a régi ótósokat ugye? Merők bittosan szegények (szegények)

egyáltalán nem negatív. csak kialakul benned egy kép,a kommentek alapján. ami nem feltétlenül helyes kép. de a ti esetetekben bejött.

sanyit sem ismertem. sajnos vagy szerencsére? :lol:

és nem nézem le,miért tenném? nekem is volt öreg autóm,és imádtam. a család unszolására váltam meg tőle. szó szerint az életem volt az az autó.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nekem meg a halálom lesz. Ámen! :lol:

Amúgy Tamást képen már láttam, a dumáját nagyvonalakban innen ismertem, úgyhogy nagy meglepetést nem okozott. De te, Endlos, fekete lóként kerültél elém...

A fekete ló az milyen jelkép?

Naon ijesztő?

De bullban nem is ültél még.

Nya kiviszem a kukát.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy Tamást képen már láttam, a dumáját nagyvonalakban innen ismertem, úgyhogy nagy meglepetést nem okozott. De te, Endlos, fekete lóként kerültél elém...

sajna pont akkor volt a tali,mikor a legjobban beteg lettem. nem nagyon találtam a helyem,teljesen be voltam tompulva. de ahogy haladtunk előre az időben,azért sikerült nagjyából bekapcsolódnom.

na de majd legközelebb

Link to comment
Megosztás:

nektek semmi sem lehet kihagyni :lol:

tudtam hogy haraptok,de abszolút hidegen hagy.

apropó hidegen hagy, komolyan gondoltátok a disznótort?

Lenne kucu, ami már oan stádiumban van, hogy feldolgozható, de nekem hányingerem van minden effajta falusi barbár szokásból (enneb nőttem fel ugyanis)

Link to comment
Megosztás:

Mki átesett a poénokon, aki nem bírja.... :lol:

akkor én már hányszor sértődhettem volna meg.

Most csesztem el 53 milla könyvelését, jó mi? Asszem inkább bezároma fórumot :lol:

ki mondta hogy megsértődtem?

sejtettem hogy ezzel fogsz jönni...

bírom a poénokat,de most kurvára (jajjj csúnya szót írtam,ezt is tedd szóvá) nincs kedvem semmihez. lehet keresni kéne egy villanyoszlopot

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.