Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

milyen boltba akarsz menni, ami 5ig van? BAumaxban, és praktikerben is jó áron, jó kádak vannak, választék is van, és a nyi9tvatartás 8óra :-))

mondjuk énsenemértem, miért nem jó Nyuszinak az olyan áruház? :lol:

Hmmmm, az elég drága hely....160*75 kád fér be, és oylat akarok ami kicsit formás, akril

No akkor pláne nem értem, miért nem jó a baumax vagy a praktiker... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mert elég sok rosszat hallottam róluk, ezért nem onnan vettem csempét sem.viszont amit már vettem ott,azt ismét onnann foogm, de iylen nagyobb dlgokat inkább szaküzletben

A nagyáruházak is csak olyan márkákhoz jutnak hozzá, mint a kicsik, legfeljebb nagyobb a választék, pl. az a méret akrilkád most vmi 27900 bauba(vagy keverem a helyeket), annál olcsóbban sehol nem találsz, én is mosta nézegettem, mert nekem is most alakul egy panorámafürdőszoba

Link to comment
Megosztás:

csak átmeneti kádat kapsz :lol:

egyébként bizti kádat akarsz ? zuhany ?

ha nem családra terveznék akkor zuhany lenne, de ha gyerekekre is gondolok akkor a kád a megfelelő

A 89.-ben én is így gondoltam, hogy csak átmeneti megoldás, aztán vagy 6 évig ott ragadtam

(István u.)

Igen tartok tőle én is, azért nem 35m2-est vettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

nyuszinak teljesen ajándékokból lesz meg minden,úgy látom :D

nekem csak egy zsebkendőre lenne szükségem.valaki? :lol:

vagy már mindenki kiköltekezett kádra? :D

A 89.-ben én is így gondoltam, hogy csak átmeneti megoldás, aztán vagy 6 évig ott ragadtam

(István u.)

átmenetinek átmeneti volt az is,mert nem maradtál ott végleg :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha nem családra terveznék akkor zuhany lenne, de ha gyerekekre is gondolok akkor a kád a megfelelő

Igen tartok tőle én is, azért nem 35m2-est vettem :lol:

Az enyém 59-es volt, de azért volt gáz, mert alacsonyan voltak az árak, és nekünk anyámmal azt kellett néznünk, hogy el tudjuk osztani a pénzt, de nem lehetett annyiért még lakást kapni, így lett nekem a basahalom utcai házrész 5.3-ért, de pont a nagy árzuhanás előtt adtuk el, amiben az a vicces, hogy aki tőlünk megvette, az pont a befektetésnek szánta.

Link to comment
Megosztás:

nyuszinak teljesen ajándékokból lesz meg minden,úgy látom :D

nekem csak egy zsebkendőre lenne szükségem.valaki? :lol:

vagy már mindenki kiköltekezett kádra? :D

átmenetinek átmeneti volt az is,mert nem maradtál ott végleg :lol:

Sziasztok!

Gyere kapsz tőlem ingyen zsepit, ráadásúl 5.5 fok van nincs olyan hideg! ;) ;) ja és kapsz hozzá jó Szabolcsi alma páleszt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.