Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

fel kell venni a ritmust :lol:

valami forró ital nekem is jó lenne...teszek is az ügy érdekében mindjárt :D

mi olyan fél kettő körül feküdtünk le...:D

Kivel feküldtél te le? :-DDDDD

mi még később visszatértünk, aztán Nyuszinál fél 1ig ment a dumcsi meg a kaja. :lol:

Megin irigykedek :-))

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi amúgy láttaím ilyen opel folyóiratot, most is egy eléggé durva corsa van a címlapon, nem lehetne kiharcolni, hogy az járjon a tagoknak? :-))

A VW klubban ez természetes (bnőm oda tartozik)

szerintem amíg ez a zűrzavar van a klubnál,addig nem nagyon lehet még szó sem róla :lol:

viszont új autóhoz jár ilyen opel magazin vagy mi a szösz,vagy 1,5 hete kaptam :lol:

Ami azért nme teljesen fedi a valóságot, de ha ennyire tetszik a titulus, megtartjuk ezta aszokást, és ezenúl mindig te főzöl majd

nem én mondtam,hogy csak én főztem,úgyhogy ezt a kommented valaki másnak címezd légyszíves

és főzök szívesen,ha kell,nem fogok beleszakadni

Link to comment
Megosztás:

szerintem amíg ez a zűrzavar van a klubnál,addig nem nagyon lehet még szó sem róla :D

viszont új autóhoz jár ilyen opel magazin vagy mi a szösz,vagy 1,5 hete kaptam ;)

kösz hogy áthoztad :lol:

de mostmár ne hozd nem kell :D

szerintem amíg ez a zűrzavar van a klubnál,addig nem nagyon lehet még szó sem róla :D

viszont új autóhoz jár ilyen opel magazin vagy mi a szösz,vagy 1,5 hete kaptam ;)

nem én mondtam,hogy csak én főztem,úgyhogy ezt a kommented valaki másnak címezd légyszíves

és főzök szívesen,ha kell,nem fogok beleszakadni

na kiváncsi leszek....lakásavató rulez :lol:

Link to comment
Megosztás:

A boltok ötig vannak nyitv, mire végzek nagyjából bezár mind, illetve mire megtalálom, hol árulnak normális kádat :lol:

nézek neked egyet de Pestről te viszed el :lol:

4002 Debrecen, Balmazújvárosi út 4.

l0421@baumax.com H-Szo: 6.30 - 20.00, V: 8.00 - 17.00 06 52 524-900

itt pl van

Link to comment
Megosztás:

Ja, srácok! Otthon ledumáltam a disznót! Apu benne van, vágnivaló mindíg van nállunk, és jutányosan meg is vehető lenne, de... Szóval mire a futón elrángatom Debrecenbe, megfagy csóri. Vagy legalábbis marhára nem tetszene neki az út. Tudom én, hogy Lujdzsi azonnal kést döfne a torkába, de nincs kedvem így megutaztatni. Ha tényleg komoly a nagy tor, akkor inkább dobjuk össze a rávalót, és vegyünk egyet Debrecenben.

Link to comment
Megosztás:

Ja, srácok! Otthon ledumáltam a disznót! Apu benne van, vágnivaló mindíg van nállunk, és jutányosan meg is vehető lenne, de... Szóval mire a futón elrángatom Debrecenbe, megfagy csóri. Vagy legalábbis marhára nem tetszene neki az út. Tudom én, hogy Lujdzsi azonnal kést döfne a torkába, de nincs kedvem így megutaztatni. Ha tényleg komoly a nagy tor, akkor inkább dobjuk össze a rávalót, és vegyünk egyet Debrecenben.

megvenni lenne a legkevesebb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, srácok! Otthon ledumáltam a disznót! Apu benne van, vágnivaló mindíg van nállunk, és jutányosan meg is vehető lenne, de... Szóval mire a futón elrángatom Debrecenbe, megfagy csóri. Vagy legalábbis marhára nem tetszene neki az út. Tudom én, hogy Lujdzsi azonnal kést döfne a torkába, de nincs kedvem így megutaztatni. Ha tényleg komoly a nagy tor, akkor inkább dobjuk össze a rávalót, és vegyünk egyet Debrecenben.

Disznótor ? erről lemaradtam de benne vagyok ! bármikor :lol:

Sanyi az a disznyót meg be kell tenni a mantába :lol:

Link to comment
Megosztás:

A boltok ötig vannak nyitv, mire végzek nagyjából bezár mind, illetve mire megtalálom, hol árulnak normális kádat :lol:

milyen boltba akarsz menni, ami 5ig van? BAumaxban, és praktikerben is jó áron, jó kádak vannak, választék is van, és a nyi9tvatartás 8óra :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.