Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Meg sör! :D

Csak azon gondolkodom,hogy én mi módon tudnám összehozni azt,hogy sokáig ott tudjak maradni meg ihassak is! ;) Ez fogas kérdés!

Hátha az asszony elnézi, ha itt alszol, míg ki nem pihened magad, vagy jön ő is, és akkor lesz sofőr :P

de ha vizsgaidőszakban lesz akkor szomorú leszek ;)

Remélhetőleg nem húzódik decemberig, de ha mégis, egy hétvégét hátha össze tudsz úgy hozni, vagy majd hozod a könyveidet, és idefelé, meg hazafelé tanulsz, a buli ideje lezs a pihenőidő :D Vagy amíg mi elmegyünk tánikálni, addig üres marad a aház és tanulhatsz :D

de le kell beszélni h kivel leszek billiárdban és ki akar nyerni :lol:

:lol: Majd addig még edzünk mindannyian akikre ráfér, pl rám :D

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt mindenkinek!

Időjárásjelentés a keleti részről: Az idő tiszta, de szeles. Hőmérséklet 9°C. Majd belefagytam a kocsiba. :lol: Még jó, hogy felvettem a pufi mellényemet. :D

Jelenleg forró tea szürcsölgetése közepette (most csináztam - vízautomata rulez) olvasom a fórumot, ám meglepődve tapasztalom, hogy én voltam az utolsó hozzászóló tegnap este óta. Hol van mindenki? Megfagytatok? Vagy egy talin vagytok, amiről nem tudok? :lol:

Link to comment
Megosztás:

...szerintetek a vízöblítéses megoldás jobb?

:lol: Ezt most nem értem. Mi mással szokták öblíteni?

Kezdem kapisgálni. Te a tartályosra gondolsz a direkt csapos helyett. Igen, jobb, szerintem.

Mostanában láttam ebből víztakarékos (magyar találmány), beépíthető tartályos öblítőt 25-30-ért. Kis helyet foglal és állítólag elég hatékony.

Link to comment
Megosztás:

jóóó reggelt!

valamiért ma nagyon jó kedvem van..remélem nem fog elmúlni :lol:

ha lesz egy kis időm,írok élménybeszámolót én is.

a betegségből talán kezdek kigyógyulni,hála a csoda-rosszízűkanalasgyógyszernek :lol:

időjárásjelentés:

8,5 fok,szép idő,meleg levegővel fűtő opel astra :D

Link to comment
Megosztás:

ok,akkor oylat veszek :lol:

Srácok mikor voltatok Pesten?csak emrt akkor voltam szabin, és elfelejtettem beírni

Jól írta mackó, 5-én, de ottan van a képtárban is "2006.10.05 - Látogatás Blitz-nél". :D Ok, tudom, reggel van még. De milyen reggel... :lol:

Hamarosan megyek az István útra... aztán "földönfutóvá" válok. Asszem csoda fog történni, mert újra fogok járni. a lábaimon! :D

Edzés, mackó, edzés? ;)

Link to comment
Megosztás:

Jól írta mackó, 5-én, de ottan van a képtárban is "2006.10.05 - Látogatás Blitz-nél". :D Ok, tudom, reggel van még. De milyen reggel... :lol:

Edzés, mackó, edzés? :D

De ilyen hidegben? ;)

Még a végén megfázom.

ui: amúgy a szombati zongora cipelés óta Ildi is, meg én is érezzük a hátunkat-derekunkat... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.