Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát ezt már végképp nem értem. Milyen engedélyszám? Kipuffogóra???

Vagy valami kis mellékest akartak, vagy nem voltál szimpatikus nekik. Soha nem hallottam ilyenről hogy engedélyszám a hátsó dob esetén. :lol: Mondjuk ettől még lehet.

Szeritnem vidd másik helyre, ha egyébként minden rendben, akkor szó nélkül át fog menni.

Jó, csak most kifizettették a műszakit és...

Lehet, hogy túl hangos? Akkor mit lehet tenni?

Bocsi, ha kicsit gagyi vagyok, de igazából Párom helyett fórumozok, sajnos ő most nincs netközelben, hanem idegeskedik, hogy most mit csináljon a dobbal?

vagy menj máshova vagy adj nekik pénzt vagy vegyél rá bontóban egy gyári dobot és úgy vidd el :lol:

milyen autó ?

Opel Corsa A

Jó a csere szóbajöhet, de amikor műszakira kell vinni, mindig cseréljük le? Az meg nem igazán jó.

Olyan sok autón van sportdob, nem hiszem el, hogy mindenkit visszadobnak ez miatt. Amugy a KPM-nél volt az autó.

Link to comment
Megosztás:

A KPM-hez nem viszünk semmilyen autót vizsgáztatni. :lol: :lol:

Vidd el máshova és mondom, egyből átmegy, ha egyébként a KPM minden mást rendben talált.

Igen? Ott nem szeretik a tuning autókat, de hát a többi dologgal akkor miért nem foglalkoztak? Ültetés...

Hova lehet akkor vinni? Sajnos én nem tudok más helyet, esetleg szerelőn keresztül, de az még plusz pénz.

Link to comment
Megosztás:

Igen? Ott nem szeretik a tuning autókat, de hát a többi dologgal akkor miért nem foglalkoztak? Ültetés...

Hova lehet akkor vinni? Sajnos én nem tudok más helyet, esetleg szerelőn keresztül, de az még plusz pénz.

Autóklubb, vagy bármi más. Szerintem végtelen vizsgahely van, még talán a neten is lehet találni olyat, ami akár ma is fogad.

Hát a KPM-nél finoman szólva nem szeretik a "tuningolt" autókat. Mondjuk ott szeritnem semmilyen autót nem szeretnek. Szerintem még egy nem gyári ablaktörlőért is elvennék a forgalmit, ha épp olyan kedvük van (mindig olyan kedvük van... :lol: ).

Link to comment
Megosztás:

Autóklubb, vagy bármi más. Szerintem végtelen vizsgahely van, még talán a neten is lehet találni olyat, ami akár ma is fogad.

Hát a KPM-nél finoman szólva nem szeretik a "tuningolt" autókat. Mondjuk ott szeritnem semmilyen autót nem szeretnek. Szerintem még egy nem gyári ablaktörlőért is elvennék a forgalmit, ha épp olyan kedvük van (mindig olyan kedvük van... :lol: ).

Köszi a válaszokat. Megpróbálkozunk valamilyen egyéb helyen.

Link to comment
Megosztás:

Hát ne mán ez durva.

Szerintem vmi Fábry showba be kellene küldeni.

Amúgy én ki szoktam vinni a régi autópiachoz, a metroval majdnem szemben, bár most megbögdösték az alját spajszerrel rendesen, de nem mind1ik munkatárs olyan köcsög.

Köszi a tippet, de nekem Fehérváron kell hely.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondták kanalas gyógyszert (nem röhögni!!!) kéne innom, mert letapad a mellhártyámra :lol:

Még a végén úgy járok mint S.Norbi neje, és én nem vagyok ám sportlady min tő :lol:

nincs ezen semmi vicces :D

kanalas gyógyszerek meg borzasztóak...ha olyat kellett innom,hirtelen meggyógyultam,és már nem is volt rá szükség :D

Link to comment
Megosztás:

nincs ezen semmi vicces :lol:

kanalas gyógyszerek meg borzasztóak...ha olyat kellett innom,hirtelen meggyógyultam,és már nem is volt rá szükség :lol:

Nyahh menek felnitnézni, ezt a napot arra szántam, muszáj, mert a futómú jó, szal már csak a gumitól csálézhat az ótó a sodródás óta, addig ha tudtok jót, írjatok sms-t 06 70 501 60 76

(gumim az már van 15-ös, csak felni kell hozzá, vmi cukipofa, nem divatos)

Link to comment
Megosztás:

Igen légyszíves, köszönöööööööööm

Kész. Mivel az új taglista a klubbos taglista alapján generálódok, így ott még kiccsikó vagy, azt én nem tudom átírni.

Tényleg, ez mindenkinek szól: Ez a taglista legyen fent vagy rakjam vissza azt, ami eddig volt? Esetleg gyúrjam össze a kettőt...

Link to comment
Megosztás:

Mibe fájt? A régi az mit tud és mennyiért adod?

nagyjából 90 forint :lol: (a fél áfát elvileg visszakapom,szóval azt számold ki :lol: ) így nem tűnik soknak,de a régiből átrakok egy 160as vinyót,meg dvd-írót... de hát ilyen ez a számítástechnika...

a régi amd athlon xp 2400+,kt400a-s alaplap, 2*256 ddr,80gb vinyó,radeon 9100 vga,meg egy sima cd olvasót adok vele. 35 ezer az ára

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.