Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

N visszajöttem, meguntam :lol: beteg vagyok, alig élek, ilynekor még jobbna nem megxy a munka, de hátha délután jó dolgok történnek velem :lol:

Hátő a rossznál mindig van jobb, és a jónál rosszabb, de minen csak relatív :-))

Ugye mostmár jobban vagy :-DDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

hát emiatt a kis affér miatt itt a fórumon

a meló ha akar,akkor sem fog felidegesíteni ma. nem hagyom

Ha ezt afférnak neveznénk, akkor meg kell változtatnom az értékrednemet, okt.23.-án elkezdődik a III. interkontinentásli világháború

:-))

Jönnek az orosz zsoldosok leverni a magyar tüntetőket, akik nemcsak a kossuth téren pocolnak majd, hanem bankokat zútznak be, és multikat károsítanak meg, mondván, hogy kiszívják a vérünket, és miattuk lett eladav az egész magyar nép. :-DDD (Gyurcsán már tárgyalt is Putyin elnökkel a katonák ügyében)

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt afférnak neveznénk, akkor meg kell változtatnom az értékrednemet, okt.23.-án elkezdődik a III. interkontinentásli világháború

:-))

Jönnek az orosz zsoldosok leverni a magyar tüntetőket, akik nemcsak a kossuth téren pocolnak majd, hanem bankokat zútznak be, és multikat károsítanak meg, mondván, hogy kiszívják a vérünket, és miattuk lett eladav az egész magyar nép. :-DDD (Gyurcsán már tárgyalt is Putyin elnökkel a katonák ügyében)

nem lesz itt semmi. szánalmas ez a dolog. én megértem az embereket,de ettől nem fog lemondani senki. gyurcsány meg pláne :lol:

ezért kár szétverni budapestet

Link to comment
Megosztás:

:-DDDDDDDDDDDD

Adorjant hallgass anyucira :-))

Felni kérdésre tudtok vmit?

Jelenleg tudok 15"-os Borbetet,jó állapotban,azon van négy zsír gumi is...

Nekem van még kettő azon füstölős gumi van,de maga a felni eladó...az is 15"-os,és mindekttőre rámegy a 205,mivel az van rajta...vagy talán az egyiken 195-ös,de arra is rámegy a nagyobb,7" széles mindkettő...

A borbettel annyi van hogy pogácsát kell hozzá csináltatnod,mert 4*108-as osztókörrel van,ha opelre akarod tenni arra nem lesz jó(egyből) De viszont ford-ra egy az egybe rámegy :lol:

Jah,1.3-as az ascona,és a futómű keményítés az súlyfüggetlen,jó ha mindenhol kemény,akkor nem billeg kanyarban,és jobb egy kicsit az úttartás is...Ha csak elöl keményíteném attól még ugyanúgy billeg hátul,főleg ha beülünk még 4-en,akkor ott lesz nagyobb súly nem elöl...

Az enyém meg nem azért lett megcsinálva hogy keményebb legyen,hanem hogy ne érjen bele a kerék a kasztniba ha kanyarodok,vagy ha többen ülünk benn...Sajnos a 15"-os,7,5" széles felni 13-as ET-vel nagyon nagy és széles,de viszont nagyon jól áll a kicsinek :lol: Most már kárt sem tesz...

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg tudok 15"-os Borbetet,jó állapotban,azon van négy zsír gumi is...

Nekem van még kettő azon füstölős gumi van,de maga a felni eladó...az is 15"-os,és mindekttőre rámegy a 205,mivel az van rajta...vagy talán az egyiken 195-ös,de arra is rámegy a nagyobb,7" széles mindkettő...

A borbettel annyi van hogy pogácsát kell hozzá csináltatnod,mert 4*108-as osztókörrel van,ha opelre akarod tenni arra nem lesz jó(egyből) De viszont ford-ra egy az egybe rámegy :lol:

Jah,1.3-as az ascona,és a futómű keményítés az súlyfüggetlen,jó ha mindenhol kemény,akkor nem billeg kanyarban,és jobb egy kicsit az úttartás is...Ha csak elöl keményíteném attól még ugyanúgy billeg hátul,főleg ha beülünk még 4-en,akkor ott lesz nagyobb súly nem elöl...

Az enyém meg nem azért lett megcsinálva hogy keményebb legyen,hanem hogy ne érjen bele a kerék a kasztniba ha kanyarodok,vagy ha többen ülünk benn...Sajnos a 15"-os,7,5" széles felni 13-as ET-vel nagyon nagy és széles,de viszont nagyon jól áll a kicsinek :lol: Most már kárt sem tesz...

Vajh a kadettemmel mit fog művelni a 15-ös felni? :-))

Amúgy pont a borbeteket nézem, eléggé kedves formájúak, nem szeretem az agresszív, ma divatos felniket, lehetőleg 5 ágú ne legyen, az még a kifogásom

Igazából, ha most azonnal küldenél nekem képet a borbetekről , akkor az is késő lenne, ilyen átalakítót, meg sazerválnék vhonnan majd

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

S.O.S kérdésem lenne, ma volt műszakin az autó és visszadobták, mert sportdob van rajta.

Mit lehet tenni?

Valaki segítsen.

KÖszi

Milyen paraméternek nem felelt meg a sportdob miatt? Egyáltalán mi számít sportdobnak?

Szerintem vidd másik helyre, de előtte érdeklődj telefonon, hogy mi a hozzáállásuk a nem gyári dobhoz.

Link to comment
Megosztás:

Azért dobták vissza, mert nincs állitólag engedélyszáma?

Gyári dod és úgy szerelték fel szakműhelyben, ott nem mondták, hogy gond lehet belőle a műszakin.

Hát ezt már végképp nem értem. Milyen engedélyszám? Kipuffogóra???

Vagy valami kis mellékest akartak, vagy nem voltál szimpatikus nekik. Soha nem hallottam ilyenről hogy engedélyszám a hátsó dob esetén. :lol: Mondjuk ettől még lehet.

Szeritnem vidd másik helyre, ha egyébként minden rendben, akkor szó nélkül át fog menni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.