Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

NEEEE!

Ne bántsd! Ha neked nem kell,hadd foglalkozzak vele!

Igaz orros,de lehet belőle farost csinálni!

Csak sokat kell faragni és hátul pedig ... izélni... :lol: ;) ;)

Viagrázni...na :D

de kell! nagyon is :lol:

és ezen te nem fogsz faragni semmit :D

és elég merev az autó is,meg én is :D

nyugalmat kívánok mindenkinek

bye

Link to comment
Megosztás:

Aki a sajátját nem tudja, az az autót merevíti, Roli??? :lol: :D

Képzeld Sanyim,ez így van!

Ugyanis ez egyszer nálunk mamával már megbeszélés tárgyát képezte...

Szóval ami nálam van az az övé,ami meg nála az az enyém...és biza az enyémet nem lehet állítani :D ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Újra a melóban. :lol: Átolvastam a leveleimet. Ezek alapján ma csak 11-ig leszek... :D

Mondjuk fáj is a torkom, meg tüsszögök is. Gondolom a klíma teszi.

Megyek, szétnézek, hogy mit hagytak rám. Majd még jövök!

Bizony Jó Reggelt!

Ma péntek 13 van,és ajánlatos senkinek sem dolgoznia(sokat)

Ma nagyon érzem a pénteket,még fel is tudtam kelni időben :lol:

Máskor meg beesek fél hétkor.

Jó munkát mindenkinek aki dolgozik,és vigyázzatok magatokra!

Sanyi,láttál már ekkora csecsemőt mint én?! Hogy lennék pelenkás? Már tudom merre van a bili(csak nem mindig érek oda) :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Volt vki közületek, aki az autójába hátra is tárcsafket rakott (talán sörösanyi) emiatt a kéziféke nehezen tudja megoldani, hogy leygen mechanikus

neki ajánlom ezt a linket verzióként, talán jó: http://racing-bazar.hu/alkatresz/egyeb/__h..._kezifek__.html

gondolom ez összeköthető lenne a rendszerrel, csakhát akkor mind a 4 fogna. :-))))

Link to comment
Megosztás:

Na ez az péntek 13, én meg elfelejtettem felvenni a nyakláncomat :lol: És ugye bosziknak ez a nap....na mindegy, de a fekete ruci az megvan

Gyilkolni az astrát?Szerintem hülyeség, nem értem mi szükség van rá, egy ilyen autót nem azért vesz az ember...szerintem.Ha meg akarsz cikket írni, írj...mit kell ezen ennyit gondolkodni?

Ja srácok, Sörfesztivál lesz hétvéégn, a mulatósok "nagyjai" lesznek a vendégek a Vekerin, ott ahová majd jövőre a talit tervezem

Link to comment
Megosztás:

bocsi, hogy nem köszöntem, a jó szándék nálam ettől független, van már vmien konkrét tervetek, hogy szombaton a parkolós tali után mennétek vhova?

Nem tud véletlenül vki 15"-os felnit, amire rámegy 195-205-ös szélességű is (különböző elöl, és hátul)

Link to comment
Megosztás:

bocsi, hogy nem köszöntem, a jó szándék nálam ettől független, van már vmien konkrét tervetek, hogy szombaton a parkolós tali után mennétek vhova?

Halihó.Mindenképpen, mert már hidegecske az idő.Szerintem a szokásos helyre, a Royalba megyünk, gondolom.De majd ott a helyszínen megmondják a többiek, mit szeretnének :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valószínű, hogy azért, mert épp akkor írtam...

Joccakát? Máris lépsz? Még csak most jön az este...

Egész nap csöveztem a kibaszott (elnézést adorajnt) 2cm-es átmérőjű aknámban, és ezeréves 1"-os csőszerelvényeggel bírkóztam, szal kivoltam naon, / vmi félnyolc körül már el is szunnyadtam babám szerint/

Halihó.Mindenképpen, mert már hidegecske az idő.Szerintem a szokásos helyre, a Royalba megyünk, gondolom.De majd ott a helyszínen megmondják a többiek, mit szeretnének :D

Legalább ott csocsóznánk egyet, de akkor viszonylag korán kéne oda menni, mert szombat este 6 után máér nagyon fullon van az egész

esti szórakozóhelyre én nemigen megyek (tekintve a másnapi egyésznapos melót)

Ja és most jönnek elő az elmebeteg farosok is :lol:

Ma már talán Tas is lesz,ma kapta vissza a gépét,aztán már jön velünk nyomulni :lol:

Ma végre felemelkedett a kicsi segge! :D nagyon brutkó lett,na meg hogy a derékszögű kanyart íven 70-nel bevette,az nagyon tetszett :D

Kivettem a rugóimat,és minden második menetet kitámasztottam egy egy gumibakkal (2 garnitúra volt 1100 ft.,egyben volt hat darab)

Hát erre nem elemelkedett a keréktől? ;) de olyan jó kemény lett,alig bírom lenyomni...

Meg azért sokat számít(és Tomi ezt most ne olvasd el) a torony merevítés hátul,ugyanis a gáztartályom két csőre van felakasztva,és mindkét cső a toronyhoz van hegesztve...

Szal jó lett...kezdem élvezni a kis 1.3-ast ;)

1.3-as az ascónod?, ugye ien nem ajánlatos arra az oldalra tenni, ahol nincs súly? (pl. nálam hátra kéne, de orrmotoros vok)

Link to comment
Megosztás:

Na ez az péntek 13, én meg elfelejtettem felvenni a nyakláncomat :lol: És ugye bosziknak ez a nap....na mindegy, de a fekete ruci az megvan

Gyilkolni az astrát?Szerintem hülyeség, nem értem mi szükség van rá, egy ilyen autót nem azért vesz az ember...szerintem.Ha meg akarsz cikket írni, írj...mit kell ezen ennyit gondolkodni?

jóóó reggelt mindenki!

péntek 13...borzasztó..... nekem a hétfő 9. is legalább olyan szar nap,mint a mai...ha elémjön egy fekete macska elütöm. valaki beszól,lefejelem. nem tudom mit vagytok úgy oda :D :D :lol:

astra meg...értem van,azt csinálja amit "mondok". ha nem tetszik neki,kereshet új gazdát ;)

Fura hogy épp AdorjanT szólt meg a csúnya szavak miatt...holott azt hiszem neki kéne aháza táján seperni...egy más fórumon tett megjegyzései miatt, nincs igazam, Tomi?

az egy másik fórum,másik világ. azért említettem meg itt,mert szerintem ebbe a légkörbe nem illik bele. de akkor LESZAROM,és itt "is" beszélek csúnyán VAZZE

Link to comment
Megosztás:

Én csak arra értettem, hogy épp te szólsz meg másokat

És igzad van a saját kocsiddal azt csinálsz amit akarsz, de még mindig fentartom a véleményem, kár volt alád új kocsit adni

nem volt kár. 3-4-5ben való rugalmasságméréstől ha baja lesz,fel is gyújtom :lol:

és nem adták alám,hanem keményen megdolgoztam érte.de mind1 :D

és nem megszóltam,csak megjegyeztem. de akkor mostantól meg sem szólalok. semmilyen formában.

egyébként meg az,hogy egy más légkörben hogy viselkedek,sztem nem ide tartozik. melegítőben nem megyek templomba. itt nem beszélek csúnyán,mert úgy ítélem meg,hogy nem ide illik,ahogy a nem megfelelő öltözék sem,egy adott alkalomra. de attól még öltözhetek lazán,csak nem ott. nem tudom mit nem lehet ezen érteni :lol:

:-DDDDDDDDDDDD

Adorjant hallgass anyucira :-))

már miért hallgatnék????

hallanád őt,pl vezetés közben....

Link to comment
Megosztás:

nem volt kár. 3-4-5ben való rugalmasságméréstől ha baja lesz,fel is gyújtom :lol:

és nem adták alám,hanem keményen megdolgoztam érte.de mind1 :D

és nem megszóltam,csak megjegyeztem. de akkor mostantól meg sem szólalok. semmilyen formában.

egyébként meg az,hogy egy más légkörben hogy viselkedek,sztem nem ide tartozik. melegítőben nem megyek templomba. itt nem beszélek csúnyán,mert úgy ítélem meg,hogy nem ide illik,ahogy a nem megfelelő öltözék sem,egy adott alkalomra. de attól még öltözhetek lazán,csak nem ott. nem tudom mit nem lehet ezen érteni :lol:

már miért hallgatnék????

hallanád őt,pl vezetés közben....

De amúgy nem kell megsértődni (ugye?)

(én már voltam templomban mackóban, na jó, az azért volt, mert ott dolgoztam, mint koncertszervező akkor, én voltam a kulcsember :-)))

szerintem te nem érted a lényeget...de mindegy, inkább megyek dolgozni.sziasztok

Óóóóóóóóóówwwww sok a meló?

Link to comment
Megosztás:

De amúgy nem kell megsértődni (ugye?)

(én már voltam templomban mackóban, na jó, az azért volt, mert ott dolgoztam, mint koncertszervező akkor, én voltam a kulcsember :-)))

Óóóóóóóóóówwwww sok a meló?

nem vagyok megsértődve,csak mindig én vagyok leszólva...

a templomos dologhoz annyit,hogy ne kötözködj már te is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.