Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

erőssssssss :lol:

nem semmi meló lehetett bele fabrikálni a motort

az ülések mögé tette,aztán a motor után a váltót,és kardán nem is kellett,a váltó egyből a diffire csatlakozik :D

Annak idején mikor vettem tőle az ascona-t,megkért hogy ha már trélerrel vagyok,vigyem már el "ezt" a kasztnit hozzá,mert abból is lesz valami..

Akkor még nem tudtam hogy mi :lol: hát ez :D

Link to comment
Megosztás:

az ülések mögé tette,aztán a motor után a váltót,és kardán nem is kellett,a váltó egyből a diffire csatlakozik :lol:

Annak idején mikor vettem tőle az ascona-t,megkért hogy ha már trélerrel vagyok,vigyem már el "ezt" a kasztnit hozzá,mert abból is lesz valami..

Akkor még nem tudtam hogy mi :lol: hát ez :D

magyarul te is a projekt aktív segítője voltál :D

Link to comment
Megosztás:

Na jó, hagylak, ez már úgyis ki van vesézve...

No de nézd meg ezt:

targa.jpg

Ez is belülről van ám kimerevítve! :lol:

Nem ezt akartam feltenni, mert ennek szerintem el van bacva az eleje, de a lengyelek targa Mantájáról most nem találtam képet. Viszont a motor bika lehet benne...

No, túrkáltam közben, és Need for Speed oldalán megtaláltam a lengyel srác targa Mantáját.

Link to comment
Megosztás:

Én ma már szívtam eleget, majdnem összetörtem a kocsit a sok balfék miatt, ez az állandó rohanás meg a osk idióta ember, és még mindig beteg vagyok.

A lakás seholsem tart, bár most megy a kábeles, a tv kábeleket felmérni, hogy még parkettázás előtt ott legyen és majd jól el tudjam rejteni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi a baj az 'egyetértünk' szóval??? :lol:

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Na jó, hagylak, ez már úgyis ki van vesézve...

No de nézd meg ezt:-----------------------------------Ez is belülről van ám kimerevítve! :lol:

Nem ezt akartam feltenni, mert ennek szerintem el van bacva az eleje, de a lengyelek targa Mantájáról most nem találtam képet. Viszont a motor bika lehet benne...

No, túrkáltam közben, és Need for Speed oldalán megtaláltam a lengyel srác targa Mantáját.

Most elélveztem :-o

Szép napot mindenkinek!

Endlos,jól látod az önhordós kasztni témát!

Ha már itt tartunk,a corvette LT1-nek is ilyene van,aztán itt egy példa mi mindent meg lehet valósítani egy kis türelemmel,és hozzáértéssel :D

Tomi,ez is ki lett merevítve,otthon,házilag :D

Ez jó link :-))(nemműxik) denembaj, mer ismerem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.