Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én már írtam neki, hogy szerettel várjuk, nem kéne annyi sört innod, és látnál ;)

azt láttam,hogy írtad,de az előzményét nem :lol: csodálkoztam is,hogy csak úgy írtad volna :lol:

sör....az meg nálad van a hűtőben ;) vagy talán már elfogyott? :D egy Szűcs megitta? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja, ámen, Kékvillám testvérem! Uff! :lol: No, hogy döntöttél? Utaljak lóvét? Ez esetben kéretik P.Ü.-ben egy számlaszám...

Az információgyűjtésről: Az én álmom egy éve megvan, de még mindíg vannak benne fekete foltok, pedig mindent többbször, több irányból körbejárok, és mindenki segítő szavát meghallgatom (többek között közös barátunkat).

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt én is el tudnám mondani... De szombaton nem fogok, és sörből is max kettőt gurítok le, azt is az elején. Elegem van a rendőrökből, nem hagyok nekik támadási felületet. (Hacsak az nem számít annak, hogy motorszámom és zöldkártyám nincs, és a fékem is halovány...)

motorszámot elvétve nézik meg,zöldkártyáért a rendesebbek csak szólnak,fék pedig...óvatosan :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt én is el tudnám mondani... De szombaton nem fogok, és sörből is max kettőt gurítok le, azt is az elején. Elegem van a rendőrökből, nem hagyok nekik támadási felületet. (Hacsak az nem számít annak, hogy motorszámom és zöldkártyám nincs, és a fékem is halovány...)

:lol: Hát mi a támadási felület, ha nem ez?

Link to comment
Megosztás:

fék pedig...óvatosan :lol:

A fékkel holnap még játszunk. Ha akkor sem sikerül összehozni, akkor szombaton anyunak két cuppanós szülinapja alkalmából, majd tipli. Irány autószerelő haver, és fél háromig eljátszhatunk még a fékkel. Ha van fék, háromnegyed óra alatt Debien vagyok. Ha viszont akkor sem tudjuk belőni, akkor nem adom oda senkinek, örülök, hogy én nem török össze senkit és semmit... Pedig öcsém is meghajtaná. No, így neki végképp nem adnám oda, mert olyan őrült, mint a bátyja, de ő még max az 1.3-s Szushit hajtotta (mondjuk egész jól..)

:lol: Hát mi a támadási felület, ha nem ez?

Öööö... muszáj válaszolni??? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.