Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

szervíz szakértő vagyon az eon-nál. szoftver licensz gazdálkodással foglalatoskodom :lol:

és te?

:-DDDDDDDDDDDDDD

Az én szakmám nem ennyire konkrét, van sok, de nem dolgozok a fő szakmámban, ami gépjárműtechnikai műszarás. Fő foglalkozásom igazából, még nem jövedelmez, ezért kóülönféle (metro-tesco-biogal, mindenszar) "alaklmi" munkákba temetem magam, ha szaggat a nadrágom. :-))

szióóóóóóóóóóóó

igen, szombat du 3, EW parkoló

EW?

Link to comment
Megosztás:

nem kell velem egyetérteni :D

én így gondolom,te másképp.nincs ebben semmi :lol:

sztem a tető merevítő szerepét nehéz UGYANÚGY helyettesíteni. persze nem lehetetlen!

de lehet csak én vagyok szűk látókörű :lol:

Ne bíráld magad,nem tehetünk arról milyenek lettünk ! :D

Jól látod,semmi nincs benne,csúnyák lennének az emberek,ha mindenki egyforma lenne :D

A semmi sem lehetetlen kifejezés nagyon idevág ;) Ez a jelmondatom is mióta autót építek...

A gyárilag megcsinálásról csak annyi a véleményem,hogy mióta tapasztalatokat szeretzem afelől,mit hogy lehet,és mennyire széles körűek az lehetőségeink egy kis bátorsággal,és türelemmel,azóta nem érdekelnek azok akik egy név alatt futva összecsoportosulnak,és jó pénzért megcsinálják azt,amit más nem mer,nem tud,nem ért,és zsebrevágnak érte egy rakat lóvét...

Engedj meg a merevítésről még egy szót ;) :

A pályautók kasztnija kívűlről teljesen műanyag,és üvegszál,a jelenlegi műanyagosom is ilyeneket önt,ezeket EGYBEN le lehet kapni az autóról,és állhatsz neki szerelni...

Ha csak a forma1-es ótókat nézed,nézd majd meg amikor a motort piszkálják! egyben hever a földön a kaucsuk keverék műanyag burkolat...

Az meg hogy mit lehet? Megint őt hozom fel,(meg ne haragudjon érte) de Tas barátom megtanított erre is,hogy mielőtt bármit is akarok,információt kell gyűjteni mindenről. Mi miből van,hogy csatlakozik,mekkora

ki gyártja,leírások,próbálkozásai másnak stb. Ezekből lehet nagyon sokat tanulni,és mára már lassan én is rááálltam erre... Csak ne hidd kérlek hogy a szavakkal dobálóztam mikor a terveimről beszéltem,vagy éppen arról amit elképzeltem...

Na ez megin jó hosszú lett :D

Endlos,nem szégyen olyan helyeken sem dolgozni,semmi sem szégyen amiért pénzt kapsz! :P

Van akinek még arra sincs lehetősége,megbecsülné ha neki is lehetne ilyen helye!

Na

Ámen :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.