Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jól mondja Roli! Jól esik pár kedves szó. Kedvesen lediliznél, mint régen? (persze csak holnap, mostmár aludj!)

Ja nekem a hülye barom is megteszi csak mondjad :lol:

Nyuszó mi baj? A debreceni opeles társadalom nevében kijelenthetem,olyan olaj vagyunk a tűzre,amely ki is oltja a tüzet ha kell!

Asszem tudod hogy a bajt is ugyanúgy kell kidobnod,mint az örömet...félkézzel...és a zsákokat ne cipeld el álomországba!

Link to comment
Megosztás:

Roli megint jól mondja! Zsákolj, ha tudsz! De a bánatot holnap meséld el, most már tényleg aludj, mert az a sok takony benned marad, ha fáradt leszel holnap... Sipirc!

Az arra illetékes elvtársat megkérném szép szóval, hogy mostmár dugja ágyba tényleg a kishölgyet, mert a lovagok kezdenek aggódni hercegnőjük egészségi állapotáért! (Na Gelko, ez az igazán gáz! :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Roli erre igyál rá sztem :lol: mert ez igy nagyon gáz :D

Gelko egyet tanulj meg! Egy nőt mindig simogatni dédelgetni becézni kell,ha kell szavakkal...

Enélkül irányíthatatlanná válik,és nála nem tudsz ellenkormányozni! :lol:

Ha pedig még rá akarsz kapcsolni ezek után,simán túlpörög,és letilt! :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, milyen dumapartit hagytam ki!

Készülődök, szabim utolsó napját kihazsnálva elmegyek dokihoz. Egész éjjel alig aludtam valamicskét. Majd' szétszakad a torkom. :lol: Ma estére be kell szereznem egy nővérkét vagy mézes pálinkát. Aszpirinem nincs, csak Algopirynem. Az is jó vagy vegyek? :lol:

Nyuszi, remélem te jobban vagy.

Vígasztalódásul ma felrakom a szárnyat a Corsa-ra. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem neki nyűg, hanem akinek az van. :lol: Én azt mondom, hogy ha ezt szeretnéd, akkor hozd össze. Bár lehet, hogy egy Calibra/Vectra osztómű helyett jobb lenne egy BMW-é. Legalábbis a Cali osztómű tartósságáról nem sok jót lehet hallani (igaz, azt nem terepen, hanem gyorsulgatáson használják)

Nme is tudtam, hogy bömösnek is van osztóműve, de vajh azt ki tunná me3gmondani, hogy az jó-e az enyémbe :-))

Amúgy szentem azért menegettek szarrá rendszeresen a vectra-calibra osztóművek, mert akpcsolhatóságuk miatt gyengécskék voltak, nekem egyazegybe lenne kötve.

Link to comment
Megosztás:

Nme is tudtam, hogy bömösnek is van osztóműve, de vajh azt ki tunná me3gmondani, hogy az jó-e az enyémbe :-))

Amúgy szentem azért menegettek szarrá rendszeresen a vectra-calibra osztóművek, mert akpcsolhatóságuk miatt gyengécskék voltak, nekem egyazegybe lenne kötve.

vagy talán alulméretezett? :lol:

jó reggelt mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.