Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó reggelt nektek is!

Szegény Nyuszim,hát pedig annak idején hogy mondtad hogy te mész csempét venni!

Mi meg csak leszóltunk hogy minek mikor még lakás sincs?

Erre meg nesze...már van lakás és most meg kéne a csempe :lol:

Segítünk neked venni :D

:lol: de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó, akkor nézegessünk :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!

Egyre betegebb vagyok :lol: A burkoló kezdene, de csempém még sehol. :lol: Ki fogok futni az időből....

A bbricostore-ban érdemes venni a burkolók ott a legolcasóbbk, és a választék sem mind1, de ha a pénz nem számít, akkor érdemes undefasa, vagy ien mediterrán csmpegyártóknál szétnézni.

Én nemrég vettem baumaxban, ien márványmintásszíneset padlóra 649ft-ért/m2, nem csak az mintája teccett meg :-)))

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Egyre betegebb vagyok :D A burkoló kezdene, de csempém még sehol. :lol: Ki fogok futni az időből....

először is jobbulást!!!!

másrészt az időből végülis a szó szoros értelméből nem futsz ki,csak lehet később lesz kész :lol: :D

menni fog minden,csak induljon be.ne aggódj!!!

Link to comment
Megosztás:

na FAROSTOK :P ;) ;) :D jelenés van

me megszünt a regadó de behoztak valami uj szart és még nemtudom mi az de már rajta vagyok hogy mennyibe érinti az átalakitást mert ellőtte az is a regadó alá esett :lol:

utoljára a turbós vektra átalakitása 2.5v6 4x4 regadoba 850.000ft lett volna :lol: :D :D

az ora csak akkor mutat ennyit ha kivan szedve a tiltás :D

Végülis megcsináltad azt az átalakítást, vagy nem? nem tucc véletlenül egy bontott 4x4-es cuccot, amit betehetnék kadettembe?

Link to comment
Megosztás:

Biztos edzeni van, és nem hallja :lol:

Beteg vagyok és épp filmet néztem "fülessel" (mert a gépet hozni kellett a nagyszülőkhöz... :lol: ), ezért nem hallottam az SMS-t.

Roli, nekem ezen a linken elérhetőek a videók:

http://video.dbregio.hu/roli/

Ma legyen minitali? Debrecenen keresztül megyek haza. Olyan 4 körül érek Db-be. Ha 3-ig rámcsörögtök, akkor megállok Db-ben.

...ésssssss ez az 1000. hozzászólásom :D :D ;)

elég hamar meglett,szerintem ;)

Gratulálok kedves szószátyár barátom! :D

Link to comment
Megosztás:

Na, hazaértem. A torkom kb. tízszerese az átlagnak, de már elkezdtem a kúrát (hétvégére meg kell gyógyulnom). Eddig méz és neocitran van terítéken, mert még ma vezetnem kell, aztán majd meglátjuk. :lol:

Most végigolvasom a fórumon az elmúlt hetet, mert a mobilos nettel csak ide néztem fel. Aztán felrakom Sanyi anyagát a weblapra.

Majd még jövök! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Endlos

az atalakitás megvan csak nem lett lepapirozva mert drága

mi kell neked 4x4 be ?

meg biztos vagy hogy kell ez a nyüg? :lol:

Kell, hogy 4 keréékre menjen a hajtás, mert az elsőkön mindig kisiklik

nagyobb gumi lesz rajta, de szentem az is kevés

meghát nagy gumi, nagy fogyasztás (gördülési ellenállás) az meg tévhit, hogy 4x4 többet eszik, a terepjárók töbebt esznek, de csak a tömegük miatt. Meghát sokat járok terepen.

Miért nyűg ez neked?

Link to comment
Megosztás:

:lol: És én hova tegyem az aszpirint az ápolón??? :lol: :D

Mindig a köldökébe kell tenned :D

És addig kell "szerelmeskedni" amíg el nem olvad! Ugyhogy Adorjant,csapj fel ápolónak ;)

Srácok,megnéztétek már a videókat?

Nekem még mindig a hondamoka a kedvencem... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.