Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ha php-be van akkor már csak az a program kellene,amelyik ezt megnyitja...

Mert a PHP programozás az másról szól...Már megijedtem..

Viszont én Macromedia dreamwaver-rel szerkesztek honlapot,ha az megnyitja a php-t,akkor mákod van,és még a honlapodat is felfrissítjük :lol:

a Mascona-ról nem tudtam,csak úgy jött,de ezek szerint már valaki kitalálta... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hü de nagyon bonyolult... :D

Akkor a tied mi lesz? Antona? (Márcsakhogy a Manta ajtó ugye középen van...)

szerintem ANTONETT mert minden jó autó nöi nemü

(tudod vágyik a simire nhéha itt ott csöppen hisztizik de ha karbantartod rendszeresen ezek a problémák elenyészők az élvezetért amit nyujt)

huh nehogy férreértsetek :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

soha nem volt az,csak bebeszélik maguknak :lol:

Mi ilyen nagyképűek vagyunk :D de addig élvezzük mindig,amíg fel nem kel a nap,mert akkor eltörpülünk...

Bár már elérném a SzaboT-t,mert felnyomtam a dbregio-ra a videókat,és az istennek nem tudok rálinkelni :lol:

Az csak azért lenne jó,hogy tükrözzem a tényt: Minden orros lelke mélyén faros! :D

Link to comment
Megosztás:

Az nem elég, hogy én a saját faromat tudom rázni??? :lol:

Hát Nyuszi,mi azt sajnáljuk,hogy mi nem születtünk olyan "farral",amelyiket ha rázzuk,ránk is úgy odafigyelnek,mint pl. Rád... Nekünk csak az autó fara jutott,amit a hálás autóink kecsesen átengednek nekünk,és hagyják hogy mi rázzuk nekik :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hát Nyuszi,mi azt sajnáljuk,hogy mi nem születtünk olyan "farral",amelyiket ha rázzuk,ránk is úgy odafigyelnek,mint pl. Rád... Nekünk csak az autó fara jutott,amit a hálás autóink kecsesen átengednek nekünk,és hagyják hogy mi rázzuk nekik :lol: :D :D

tudod RISZÁLOM ÚGYIS ÚGYIS......... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na ja. Tas aztán riszál! :lol:

ÉNIS MEG AZ OMI IS :D

sanyi neked meg tudom mia megoldás a tárcsafékre hogy kéziféked is legyen úgyhivják hogy Meriva féknyergek mert mechanikusan is lehet mozgatni a dugattyukat :D

Adorjant csak csendbe figyel csak nórist meg ugrásra késziti :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.