Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó estét mindenkinek!

Tomi,már jó az ftp,már csak egy video van hátra,és fenn van minden,a Blitz is,és a honda is.

Akit érdekel,majd írom a linket,és nézhető

Tasi! Sajna csak itt tudunk működni,mert nekem nem jó az messengerem...

Tudok egy omit,amit már félig elbontottak,de váltó még van alatta...

Mikor olajtekenőt kerestem,még akkor találtam,holnap felhívom a manust...

Link to comment
Megosztás:

na az a váltó kell de a kihajtás részét is hozd meg a válltó bakot és a karját is

de én nem küzdenék hanem egy az egybe belehúznám a c20ne motort befecsivel váltóval a gázt meg hozzáigazitod a papir részt bizd rám :lol:

mi ez az omega müszerfal az avatarba

Link to comment
Megosztás:

mi ez az omega müszerfal az avatarba

Gyári C30Se omi kézi váltóval :D

Tetszik csak amit mutat...

De mi ez a mérges pofa a papírozás után? :lol: :lol: :D

Nem gond nekem sem a papírozás,már kiépült az itteni jó tett helyébe jót várj kapcsolatom...

Nincs lehetetlen,csak kevés pénz ;)

Link to comment
Megosztás:

na FAROSTOK :P ;) ;) :D jelenés van

me megszünt a regadó de behoztak valami uj szart és még nemtudom mi az de már rajta vagyok hogy mennyibe érinti az átalakitást mert ellőtte az is a regadó alá esett :lol:

utoljára a turbós vektra átalakitása 2.5v6 4x4 regadoba 850.000ft lett volna :lol: :D :D

az ora csak akkor mutat ennyit ha kivan szedve a tiltás :D

Link to comment
Megosztás:

me megszünt a regadó de behoztak valami uj szart és még nemtudom mi az de már rajta vagyok hogy mennyibe érinti az átalakitást mert ellőtte az is a regadó alá esett :lol:

Az anyjuk 3.14 csáját! :lol:

Majd lesz valahogy! Egyenlőre azon vagyok hogy jussak egyről a kettőre a naggyal...

Erre nagyon nem akartam költeni,ha a váltó összejön,arra adok ki pénzt de egyenlőre másra nem...Fontosabb most a brutál projekt :D

Link to comment
Megosztás:

Az anyjuk 3.14 csáját! :lol:

Majd lesz valahogy! Egyenlőre azon vagyok hogy jussak egyről a kettőre a naggyal...

Erre nagyon nem akartam költeni,ha a váltó összejön,arra adok ki pénzt de egyenlőre másra nem...Fontosabb most a brutál projekt :D

és most hol vagy mert a motort váltót elkezdtétek vagy nem a teknőt meg adtam azt kell faragni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az anyjuk 3.14 csáját! :D

Majd lesz valahogy! Egyenlőre azon vagyok hogy jussak egyről a kettőre a naggyal...

Erre nagyon nem akartam költeni,ha a váltó összejön,arra adok ki pénzt de egyenlőre másra nem...Fontosabb most a brutál projekt ;)

vigyázz a pi értékével....

Chuck Norris tudja az utolsó számjegyét :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

vigyázz a pi értékével....

Chuck Norris tudja az utolsó számjegyét :lol: :lol: :D

Gondolj egy nagyon jó nőre! Chuck Norrisnak megvolt! :D

Ott tartok hogy a kasztnisnak van még egy kia selato-ja,már kihúzatta,homlokfal,motorháztető megvan,összerakja,lefesti,és utána csak velem foglalkozik

Link to comment
Megosztás:

néda jönnek a farostok :lol:

Gondolj egy nagyon jó nőre! Chuck Norrisnak megvolt! :lol:

Ott tartok hogy a kasztnisnak van még egy kia selato-ja,már kihúzatta,homlokfal,motorháztető megvan,összerakja,lefesti,és utána csak velem foglalkozik

ideje lenne kezdeni nem? lemének nem szeretnék uncsizni :D

roli PHP progizást vágod alapba egy kicsit?

Link to comment
Megosztás:

Lement a nap Tas! :lol: Mi jövünk! :lol:

De ez a kasztni dolog érdekes lesz... Rolinak kell a padlólemez, Fikusznak motor, váltó, kábelköteg, compi, digit műszerfal, nekem meg az első fékek és agyak. szerintem a maradékkal nem érdemes foglalkozni. De majd még ledumáljuk így együtt. Csak most nem tudtam Hajniékat elérni.

Link to comment
Megosztás:

Lement a nap Tas! :lol: Mi jövünk! :D

De ez a kasztni dolog érdekes lesz... Rolinak kell a padlólemez, Fikusznak motor, váltó, kábelköteg, compi, digit műszerfal, nekem meg az első fékek és agyak. szerintem a maradékkal nem érdemes foglalkozni. De majd még ledumáljuk így együtt. Csak most nem tudtam Hajniékat elérni.

Sanyi mondtam a nyereg o.k. de az agyat nemtudod használni az a Á senatoré kell de még kelhetnek a hátsó féknyergek ha a hátsó futómünek nincs gazdija az nekem csahol :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lement a nap Tas! :lol: Mi jövünk! :D

De ez a kasztni dolog érdekes lesz... Rolinak kell a padlólemez, Fikusznak motor, váltó, kábelköteg, compi, digit műszerfal, nekem meg az első fékek és agyak. szerintem a maradékkal nem érdemes foglalkozni. De majd még ledumáljuk így együtt. Csak most nem tudtam Hajniékat elérni.

De nekem kell a hátsó futómű is,és a maradékkal is elleszek én!

Csak valaki vegye meg a másikat,a többit majd én rendezem!

Tas,nagyon alapba ismerem,attól függ mit kell csinálni...egyszerű vagy bonyolult? :lol:

Nem fogsz unatkozni ne félj!

Link to comment
Megosztás:

De nekem kell a hátsó futómű is,és a maradékkal is elleszek én!

Csak valaki vegye meg a másikat,a többit majd én rendezem!

Tas,nagyon alapba ismerem,attól függ mit kell csinálni...egyszerű vagy bonyolult? :lol:

Nem fogsz unatkozni ne félj!

mia bonyolult????? :D

Aham, szóval A Seni. Akkor viszont jó lehet a B Commodore agy is. Az asszem van a C Rekis srácnak.

Egyébként, hogy farosságom kifejezzem, lehet, hogy Nickemet Masconára változtatom. Ha már mindenki Scona. :lol:

jobban áll neked a SÖRÖS

de jó az is amit mondasz mert az a omi b seni csonk teljesen más mint az a seni az manta stb

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.