Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jobb estet! :lol:

faradt vagyok, melo van, a festes meg nincs kesz, es delutan szendvicsbevagtak a vectrat... :lol:

rendszamkeret, hutomaszk, klimahuto, huto, ventik is lehet... csomiajto, lokos... baccameg...

menni megy a gep, de ez most... :D

elöl nem is lehet szinte eszrevenni...

Gelko! a buli Sanyi erkezesen mulik.

ui: bocs az ekezetekert... pda rulz... faradtsag rlz. :D... melo ...

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Laci,sajnálattal hallgattam Nyuszi mellett ülve a történteket :lol:

sajnos ismerős a vonóhorog nekem is.. sajnos kis ütközés esetén is nagy kárt okoz,mert ugye egy ponton adja át az energiát :lol:

remélem a lámpák nem sérültek...

ha bármilyen segítségedre van szükséged,hozni-vinni kell,stb,akkor délutánonkét általában ráérek,szólj nyugodtan! :D

Link to comment
Megosztás:

Jóóó reggelt!

valóban itt a tél...9 fok :lol:

és igaza van Sanyinak,a mackó alszik téli álmot,de a hidegre és fáradtságra való tekintettel egy másik medve :D még barlangjába fogadhatja az ártatlan kis nyuszit,mielőtt baj lenne,nem? :D

ja és nem tudjátok,hogy az istván-vincellér kereszteződéssel mi az úristent akarnak csinálni? mert úgy hallottam,körforgalom volt a terv,de tuti nem az lesz,látszik az eddig elkészült részekből...de qrva bosszantó,hogy egy sávos az út,és alig lehet kifordulni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy napig nem nézek rátok, és máris mik történnek!

Roli, nekem megy az ftp. Próbáltad többször is? Lehet csak rosszul csatlakozott...

Mackó, remélem nincs komolyabb baj és a biztosító gond nélkül fizet. Ha nem, akkor szólj, Lujdzsival már régóta tartogatjuk a napszemüvegünket a fekete öltönyünkkel és az orosz akcentusunkkal. :lol:

Nyuszi, mi a gond?

Gelko, nem a 3 színű festés készül (ahhoz zs kellene), hanem a decemberi koccanásom nyomainak az eltüntetése. De ha már festünk (és édesapám autófestő), akkor belevontam a festésbe még egy-két külső és belső elemet. Ja, és tegnap vettem egy GSi szárnyat, szal remélem jut rá idő, hogy azt is felrakjuk. Amúgy tegnap készen lettek az elemek, ma az összerakás napja lesz.

Holnap reggel megírom, hogy előreláthatólag mikor járok Db-ben. Bár, ha ilyen állapotban leszek, akkor lehet, hogy tényleg csak egy gyors bemuti lesz és megyek is tovább. Öööö, írtam már, hogy piszokul megfáztam? Asszem nem... Szal 2 napja piszokul meg vagyok fázva. A begyulladt orrnyálkahártyámnak a festék rendesen odavágott, szal most alig kapok levegőt... Mindegy, az autóért mindent! :lol:

Link to comment
Megosztás:

2 képviselőtök azt mondta itten a nagyfaluban h 7végén nagy banzai lesz és úgy gondoltuk h megyünk ám de azóta nagy a csend :D :lol: :D

talán tegyük közzé a Közlönyben? ;)

látjátok,hogy a pontos időről még nincs határozat. :lol:

kérdezni meg tudtok nem? ;) :D

kabrióval jönnétek? [sunyi]

Link to comment
Megosztás:

talán tegyük közzé a Közlönyben? :D

látjátok,hogy a pontos időről még nincs határozat. :lol:

kérdezni meg tudtok nem? ;) :D

kabrióval jönnétek? [sunyi]

neeem kabrioval és a közlönyt szerintem hanyagoljátok mert szombatig nem jelenik meg új ;)

én sunyi ? most méé???

Laci sajnálom a Vekit :lol:

Link to comment
Megosztás:

neeem kabrioval és a közlönyt szerintem hanyagoljátok mert szombatig nem jelenik meg új ;)

én sunyi ? most méé???

Laci sajnálom a Vekit :D

kösssséllll belémmmmmmmmmmmmm ;) :lol: :D

nem rád mondtam hogy sunyi,hanem csak hogy ó be jó lenneforum_icon_sunyi.gif

tessék ott a sunyi,remélem így már érthetőbb :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.