Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Elnézést tőletek, ha képpel együtt idézewk, nemigen vágom, hogy lehet annélkül.

a lényeg, hogy ha bármilyen kép, vagy egyéb szerepel az idézésben, akkor mikor írod a szöveged, akkor az idézetben a http címek elől-mögül az img-ket a szögletes zárójelekkel töröld ki. :lol:

Most elhúztam egy kis városnézésre... FBalázssal! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én léptem le, szerintem. :lol: szóval ne bocsi, mert Sanyi eldádáz. :lol:

siettem, mert Balázs már várt. Elnavigáltam a szállásukra, aztán vissza. Elvileg menni fog most már neki. Még pakolnak. Ha végzett, akkor lehet még valahol összefutunk, bár neki reggel 7-kor ébresztő...

Itt lesz a főnixben egész hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

a lényeg, hogy ha bármilyen kép, vagy egyéb szerepel az idézésben, akkor mikor írod a szöveged, akkor az idézetben a http címek elől-mögül az img-ket a szögletes zárójelekkel töröld ki. :lol:

Most elhúztam egy kis városnézésre... FBalázssal! :lol:

az jó kis meló :-))

Link to comment
Megosztás:

Szia Sanyi!

Remélem itt vagy még!

Szükségem lenne a segítségedre,hogy hova tudnám feltölteni a videókat

amiket ma felvettem,meg a blitz-et is közzé tenném,hogy mindenki boldog lehessen...

Tudsz valami ilyesmit?

Maci a Balázs ügy csak vicc,volt,sajnos annak ellenére hogy Zalaegerszegről (vagy környékéről)

származik még a fél év alatt nem tudtam vele találkozni,pedig megbeszéltük :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gázos az mind belülről állítható nem?

Elnézést tőletek, ha képpel együtt idézewk, nemigen vágom, hogy lehet annélkül.

Kérdésem a LIP-re vonatkozott, amit írtál, hogy vettél :lol:

Koniból van olajos, ami kivett állapotban állítható, és gázos, amely a kocsiba szerelve állítgatható 1 tekerentyű segítségével.

Link to comment
Megosztás:

Szia Sanyi!

Remélem itt vagy még!

Szükségem lenne a segítségedre,hogy hova tudnám feltölteni a videókat

amiket ma felvettem,meg a blitz-et is közzé tenném,hogy mindenki boldog lehessen...

Tudsz valami ilyesmit?

Hali! Éljen a farhatalom!!! :lol:

Nos, vidijó feltöltésébe sajnos nem tudok segíteni. Nekem nincs oldalam, pedig szívesen helyet biztosítanék neked. Talán SzaboT, vagy valaki más tud neked segíteni.

Link to comment
Megosztás:

A másik dolog, hogy csak annyit idézz az előző hozzászólásból, amennyi a te kommentedhez szükséges, különben egy kicsit kesze-kuszának tűnhet a te hozzászólásod, hogy épp mi is az, amire reagálsz... Mindezt nem b@szogatásképp írom, csak miheztarásképpen. :lol:

Hát mondjuk stílusosabb lenne

(amúgy mit mondsz az előző kérdésemre? Senatoremelőbigyóval kapcs)

Kérdésem a LIP-re vonatkozott, amit írtál, hogy vettél :lol:

Koniból van olajos, ami kivett állapotban állítható, és gázos, amely a kocsiba szerelve állítgatható 1 tekerentyű segítségével.

Értettem én, csak tovább gondoltam már, az enyém természetesen a normál autóalkatrész boltokban kapható olajos fajta.

Szia Sanyi!

Remélem itt vagy még!

Szükségem lenne a segítségedre,hogy hova tudnám feltölteni a videókat

amiket ma felvettem,meg a blitz-et is közzé tenném,hogy mindenki boldog lehessen...

Tudsz valami ilyesmit?

Nekem van egy tárhelyem egy bnc-m is egy pesti állandóan futó szerveren, elég sokminden fér rá, bár szerintem csak ideiglenesen lehetne rajta egy nagyobb méretű file (100megánál nagyobb mondjuk), de kellene majd a megfelelő honlapon egylinket utalni oda, megadnám a majd a pontos címet hozzá. Vagy én is meg tom csinálni a linket, ha nincs webmester székközelben.

Link to comment
Megosztás:

(amúgy mit mondsz az előző kérdésemre? Senatoremelőbigyóval kapcs)

Szerintem kivitelezhető lenne. De nem tudom, hogy a két végállás között mennyi lehet a magasságkülönbség, továbbá nem tudom, hogy ez csak emel/süllyeszt, vagy a felfüggesztés keménységével is játszik-e? Szerintem keresd meg Chyguszt, tuti segít neked a kérdésben, marha jó fej. Amúgy nemsokára (lehet) veszünk egy Senatort donornak. Ha abban van ilyen, és te már tutira tudod, hogy ez a kütyü neked jó-e, akkor majd gondolok rád.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kivitelezhető lenne. De nem tudom, hogy a két végállás között mennyi lehet a magasságkülönbség, továbbá nem tudom, hogy ez csak emel/süllyeszt, vagy a felfüggesztés keménységével is játszik-e? Szerintem keresd meg Chyguszt, tuti segít neked a kérdésben, marha jó fej. Amúgy nemsokára (lehet) veszünk egy Senatort donornak. Ha abban van ilyen, és te már tutira tudod, hogy ez a kütyü neked jó-e, akkor majd gondolok rád.

Köcce :-)))

Szeretem, ha gondolnak rám. :-))

Csiguszt merre etalálom amúgy?

Rákerestem itt, de csak a te elbeszélésed dobta ki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.