Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

helló

mert fúj a szél és lóg az eső lába és front is van biztosan meg minden ami rossz.. :D

:lol: Itt hét ágra süt a nap! Igaz a szél fúj, de nem nagyon...

Sanyi, megkaptam az előzményeket. Amint lesz egy kis időm felrakom. Most lépek javítani.

UI: Mackó, most már tuti a holnap, mert megjött a fizum. :D Mivel több, mint amire számoltam, így lehet szétnézhetnénk egy-két Opel bontóban... :lol: Szal akkor hogy lesz a holnap?

Link to comment
Megosztás:

mi is kaptunk fizut... bár kevesebb, mint máskor... de erre számítottam... ja, és ennek már kevésbé örülök.

Nekem remélem zsíros lesz a következő...otthon még nem nagyon voltam ebben a hónapban...

Bár nálunk úgy van hogy 15-től 15-ig van az elszámolás,és 25-én kapunk fizut...

Várják az autók a lóvét :lol:

Link to comment
Megosztás:

de jó annak, akinek zsíros a fizuja! :lol:

lassan kétségeim lesznek...

tudom, mindig sírok, oszt közben ótófelújítás, lakásfelújítás, pda... :lol:

Na ez az! :D

Amúgy a zsíros fizuval vigyázni kell, mert az könnyen csúszik (kifelé az ember kezéből). :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj Nyuszi,hát én is mennék már veletek valahová,aztán megmosolyogtatnálak :lol:

Most nem kell ám irigyelni,annyira nem lesz a én fizum sem olyan nehéz hogy ne tudjam hazavinni,csak most lényegesen több lesz mint eddig és már gondolatban elköltöttem :lol:

De ha esetleg nem tom hazahozni,felajánlom a debreceni opeleseknek a fennmaradó részt,amolyan családsegítő program céljából :D

Link to comment
Megosztás:

Jöhet! Én is újítgatok, még ha nem is lakást... Bár szerintem a mostani fizetésemre nem igazán lehet panasz.

Jobb lenne már egy kicsit mantát is újítgatnál! :lol:

Vagy abban laksz mostmár,és arra is gondoltál? :lol:

Az imént voltam kinn egy kicsit autózni,aztán esik eső csepereg utakon gondoltam egy próbát megér...

Kettesbe rákuplungoltam egy kanyarban szegény kis csöszörgős 1.3-asra,hát olyan gyönyörüen tette a dolgát,utána kénytelen voltam a következő kanyarban is ugyanezt :D :D ;)

Ahogy Kojak (Kojak a rettenetes) kollega mondaná: 1.3 power!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is gyorsultam már le kalibrát is, de ha másik is úgy áll hozzá, ahogy én, akkor lehet, nem nyertem volna. Mindig gyorsulgatok lámpánál, de nem mindig érzem, hogy jogos volta győzelmem. Furcsa, de inkább annak örülök, ha engem gyorsulnak le :-))

Talán mert akkor biztos vagyok benne, hogy az illető nem hagyta magát.

(mert ugye ilyen is fodult már elő, megjegyzem őket: vmi full tunigos volvo 740-es, audi a8, alfa 156 (tunningolt), akkor mik is voltak még? azokat nem számolom, amikor én nem akartamgyorsulni, mert nem volt olyan kedvem. Ja és egy új suzuki is volt, gyárinak nézett ki

Amúgy csak megjegyzem, csocsózni én is nagyon szeretek. :-))

Link to comment
Megosztás:

ejnye-ejnye...mit nem csináltok..:lol:

szerencsére én már nem tartok igényt az effajta élményekre,pláne az új autó tükrében...

egyik cimborám épp elsápadt fejjel mesélte az este,hogy belement egy nagyobb tócsába,és a kb 70%os gumi úgy felúszott a vizen,hogy kishíján megpördült... :lol:

egyszerűen nem tudja kivezetni a vizet,akármilyen gumi legyen az...

Laci,láttam tegnap FEJ-t. életemben először :D hát,valami kegyetlen jó az a szín! mintha flip-flop lenne.

jóó reggelt mindenkinek

Link to comment
Megosztás:

Akkor gyere feltétlenül jövőhét végén! :D A gyorsulás engem amúgy nem nagyon köt le. Pirosnál nem igazán foglalkozom a motortúráztatók kihívásával. Unalmas már, hogy állandóan én győzöm. ;)

óóóó a szerény ;)

egyébként az igaz,hogy a tiedhez hasonló régi vasakkal kell vigyázniuk az utcai harcosoknak :lol:

semmi fojtás,meg elektronikai trükk,bovden ránt,pillangó nyit,ömlik a benzin,aztán meglátjuk mit tud az ellenfél :D

anno a gti-m volt ilyen,mindenki csak a majd 20 éves autót látta benne,sportkipuffal meg nagy aluval...

aztán jött a kegyetlen valóság :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Hungaroringen is a legszakadtabb autókkal kellett a legjobban vigyázni. Hiába, a szakadt vas a jó vas!

hát,nem mindig,de mondhatni :lol:

ja és persze a mai napom jól indult,mert megjött a fizu :D (Nyuszi számára ez megtévesztés,mielőtt még fejben elköltené :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.