Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

SzaboT!

Ha akkor reggel szólsz, hogy az immo miatt nem tudtál elindulni, akkor elmentem volna érted, de nem kaptam választ az sms-emre, így azt hittem, alszol... ááááááá

(legfeljebb 1-el kevesebbszer mentem volna a pályán :D )

És ami a ,legfontosabb... ha késve is: Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!

Aludtam... :lol: Mert 2-ig bent voltam. De megcsináltam! :lol: Az immo csak reggel 10 körül jelentkezett (9-ig aludtam). Amúgy köszi a köszöntést! :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nekem is kedvem támadt körözni, de én úgysem lettem volna olyan ügyes.... (meg féltem a kocsim) :lol:

én igaz h nem is voltam ottan -mit kezdek megbánni- de én is így vagyok vele h a kocsit féltettem volna meg kellemetlen lett volna összecsukni :lol:

Link to comment
Megosztás:

én igaz h nem is voltam ottan -mit kezdek megbánni- de én is így vagyok vele h a kocsit féltettem volna meg kellemetlen lett volna összecsukni :lol:

Gelko! Ne Reditől kérj tanácsokat, és nem lesz gond. :D :lol:

ui: úgy mindenki járhatott volna... kóstolni kellett a pályát... pl. a vége velé én is éreztem, hogy nem sokon múlt, hogy ki ne faroljunk.

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Ne Reditől kérj tanácsokat, és nem lesz gond. :D :lol:

ui: úgy mindenki járhatott volna... kóstolni kellett a pályát... pl. a vége velé én is éreztem, hogy nem sokon múlt, hogy ki ne faroljunk.

Maci! mer' ha kifarolsz akkor mi van? Kinek a kezében van a kormány?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

még olyan fáradt vagyok, hogy mást látok, mint ami le van írva, és mást írok, mint amit akarok... vazze... elírtam Roli a neved. :D

;) Te sose jártál még így? :D

Valszeg mert nem vagy olyan öreg mint én! :lol:

nem Laci én tökéletes vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem

szerencsésen hazaértünk mi is, volt minden....30 fokban bortúra....hegyre fel, és vissza, közben álladóan töltögették a borászok a poharunkat :lol:

És ami a lényeg!!!!Enyém a lakás, épp onana jövök, és megyek is vissza nemsokára...

Így üresen még koszosabb és elég lehangoló...de......az enéym :D

Jah!És egyik nap túrázás közben egy opeles!!!!váratlanul megállt és megkérdezte elvihet e minket, pedig nem stoppoltunk.Azt hiszem ez a gesztus magáért beszél :lol:

Link to comment
Megosztás:

szép jó estét!

mint Nyuszi írta korábban,épségben hazaértünk.

hát igen,borozni tűző napon,majd amikor úgy érzed,elszédülsz,kapsz ismét egy pohárral,és mászhatsz fel a hegyre... :lol:

aztán utána meg nem bírsz a másikkal :D

a minket fuvarozó opeles srác tényleg meglepő volt,és nem csak "somolyogtam", (ööö Nyuszi,ez talán a mosolyogtam ittas állapotban kiejtve? :lol: )

de figyeltem is ám közben, Vectra B2 1.8 SPM-007 rendszámmal. (kitku-kitku jelentkezz ;) )

ezúton is köszönjük kedvességét!

majd talán megosztok pár képet,amit a kiránduláson készítettem,de ehhez egy illetékes engedélyére is szükség van :D

Link to comment
Megosztás:

a minket fuvarozó opeles srác tényleg meglepő volt,és nem csak "somolyogtam", (ööö Nyuszi,ez talán a mosolyogtam ittas állapotban kiejtve? :lol: )

nem voltam ittas... :D

Én bírtam a "túrázást" :lol:

Cenzúra pedig kell! :D

Most pedig viszlát, meló ezerrel, aztán este pedig lakás...majd jövök azért valamikor ;)

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt mindenkinek!

itt is hóeleje van,viszont kollégám két hétre szabira ment,és átadta a rá háruló,még be nem fejezett feladatokat...úgyhogy kis logikai játék következik,hogy vajon mik ezek :lol:

Nyuszi,én nem írtam,hogy ittas voltál,csak hogy az a szó egy másiknak a kiejtése,ittas állapotban. tessék figyelmesen olvasni :D

hó eleje pedig azért jó,mert nemsokára fizu :lol:

Link to comment
Megosztás:

áááá öröm és boldogság,holnap mehetek Budapestre egy auditra...

még jókor szólnak,hogy készüljek fel :lol: :lol: :D

na nembaj,talán össze tudok futni pesti klubtársakkal,mert rossz esetben sajnos lehet hogy kedd este még nem jövök haza...jól indul a napom :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.