Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Miért, az egy jó kezdet lehet :P

Akkor ez most egy felhívás? :P

"Állapot: kapcsoltaban"

Naná, hogy felhívás! B)

halihó!

sajnálom, hogy tegnap elmaradt a tali.

cserébe megtisztult a veki, jöhet az eső... már csepergett az előbb.

Itt is komorodik... :wub: Még jó, hogy nem volt időm kocsit mosni.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jut eszembe... Tomi!

Ha kora reggel esetleg volna kedved bejönni hozzánk, akkor szívesen elviszünk Kecsóra. :wub:

Meg aki még akar, jöhetne! :P

egy a lényeg, rágcsálni valót és innivalót hozzon mindenki magával. Meg 500 Ft-ot. ha jól emléxem a belépő árára.

bár jut eszembe... neked aznap volna a szülinapod is... ugye?

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi! mér akarsz te rosszat? Vagy csak itt helyben legyen akkor eső?

Kecsóra akkor ne jusson, mert a srácoknak nem tenne jót a gokartpályán, meg nekem se, ha már 1x ott leszek Ildivel. :wub:

Csak mára ír felhősödést. Holnaptól felszakadozik. Kecsóra csak kevés felhőt ír a www.boon.hu.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe... Tomi!

Ha kora reggel esetleg volna kedved bejönni hozzánk, akkor szívesen elviszünk Kecsóra. :P

Meg aki még akar, jöhetne! :P

egy a lényeg, rágcsálni valót és innivalót hozzon mindenki magával. Meg 500 Ft-ot. ha jól emléxem a belépő árára.

bár jut eszembe... neked aznap volna a szülinapod is... ugye?

Hát igen, nemzeti gyásznap. :wub:

Amúgy ezen még gondolkodok. Aznap akvarista újraalakuló gyűlés is lesz és nem tudom eldönteni, hogy mi legyen. Ma délutánig kitalálom.

Link to comment
Megosztás:

Mackó, mielőtt indulok, hívlak!

oksa! Várom! :P

tegnap is már útra készen voltam, mikor mégis megnéztem a telefonom, hogy nem keresett-e valaki... szóval, ha nem nézem meg, akkor csak csodálkoztam volna. :wub: (az oviban le volt némítva, hogy ne zavarja a szülőit, ha csörög... meg engem se. Nem úgy, mint az egyik apuka, aki elkezdett bent lazán telefonálni, és nem vette észre magát, csak amikor már hangosan, vagy 10-en egyszerre szóltunk rá, hogy mi az ovónéniket akarjuk hallgatni, nem az ő telefonálását! )

Link to comment
Megosztás:

oksa! Várom! :P

tegnap is már útra készen voltam, mikor mégis megnéztem a telefonom, hogy nem keresett-e valaki... szóval, ha nem nézem meg, akkor csak csodálkoztam volna. :wub: (az oviban le volt némítva, hogy ne zavarja a szülőit, ha csörög... meg engem se. Nem úgy, mint az egyik apuka, aki elkezdett bent lazán telefonálni, és nem vette észre magát, csak amikor már hangosan, vagy 10-en egyszerre szóltunk rá, hogy mi az ovónéniket akarjuk hallgatni, nem az ő telefonálását! )

Ilyen érdekeseket mondot az óvónéni? :P

Link to comment
Megosztás:

oksa! Várom! :P

tegnap is már útra készen voltam, mikor mégis megnéztem a telefonom, hogy nem keresett-e valaki... szóval, ha nem nézem meg, akkor csak csodálkoztam volna. :P (az oviban le volt némítva, hogy ne zavarja a szülőit, ha csörög... meg engem se. Nem úgy, mint az egyik apuka, aki elkezdett bent lazán telefonálni, és nem vette észre magát, csak amikor már hangosan, vagy 10-en egyszerre szóltunk rá, hogy mi az ovónéniket akarjuk hallgatni, nem az ő telefonálását! )

hát mit gondolsz,fontos emberek...

azért én már láttam olyat,hogy a keméncsávó' mondja az üzleti instrukciókat a telefonba,a tömeg közepén,aztán hirtelen a nagy beszéd közepette megcsörren... ciki :wub:

Link to comment
Megosztás:

hát mit gondolsz,fontos emberek...

azért én már láttam olyat,hogy a keméncsávó' mondja az üzleti instrukciókat a telefonba,a tömeg közepén,aztán hirtelen a nagy beszéd közepette megcsörren... ciki :wub:

Annyira beszélt, hogy nem vette észre, hogy megszakad és csak visszahívták. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.