Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

o.k. kérek engelyt meghunnyászkodni :wub: :P B)

engedélyt megadom

:lol:

Ja! Minden vágyam! :D De majd csak télen-tavasszal.

Egyébként srácok! Ha a középkorban a páncélos férfi hősök lovagok voltak, akkor a női páncélos hősök lovaginák??? :P :P

sejtettem,hogy valami hasonlót hozol ki belőle :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

igen. megvan a pda. igaz, csak infrán keresztül, a telefont modemként használva gprs-ezek, meg az oldalak furán néznek ki, de legalább igy már nem maradok le senmiről sem. :P

furán néz ki?

nem tud mindent megjeleníteni vagy mi?

mert az én telómon is van IE,és az rendesen megjelenít mindent :wub:

milyen sebességet tud amúgy a gprs neked?

Link to comment
Megosztás:

Visszajöttem a normál módon.

a furát úgy értem, hogy szokatlan, mert kissé összehúzza az oldalakat. Amúgy minden megjelenik rajta.

A sebesség meg nem ideális, mert egyrészt a telefon nem tud EDGE-t, vagy mondjuk HSDPA-t, másrészt IrDA-n keresztül nem a legjobb, és nem is túl kényelmes a netezés, szóval ha vaolna valakinek egy velesleges SD kártyahelyre illeszkedő Bluetooth, az jó lenne. :wub:

No de hamarosan úgyis letelik a 2 év az egyik telefonunkon, és majd lehet cserélni. :P ha elmenne az eszem.

Link to comment
Megosztás:

Én már megjátszottam nem egyszer. Nem kellemes, de az első még elviselhető. De a harmadik már halál. Olyan tompa az ember, hogy a fájdalom reakciója is késik vagy 2-3 másodpercet. Mikor a DEKO-ban dolgoztam, volt olyan, hogy éjjel a konzervgyárban rakodtam, nappal pedig otthon betonoztam. Ez ment 3 nap, három éjjen át, minimális alvás nélkül (talán 5-10 perc bóbiskolás a buszon). A harmadik éjjelen állandóan a hidegvizes slag alá nyomtam a fejem, hogy valamennyire magamnál legyek. Aztán egy ládán nem vettem észre, hogy törött a fülénél, és amikor megemeltem, becsípte az ujjbegyem, és kitépett egy darabot. Fel se tünt a fájdalom, csak néztem a vérző ujjam, és akkor hasított belém. Jól el is hajintottam a ládát! :P Aztán meló után vagy 3 órát aludtam barátnőméknél, és irány a lagzi. Mindenki azt hitte, hogy részeg vagyok. Meguntam úgy éjfél felé a fáradágot, lenyomtam majd' 4 deci jó fekete házi kávét, cukor nélkül. Rögtön ló másik oldala... Koffeinmérgezés. Remegtem, beszélni nem tudtam, a szívem majd kiugrott. Mentőt akartak hívni, de cirka fél órán belül jobban lettem. Onnantól kezdve hajnal ötig táncoltam, és még akkor sem én akartam hazamenni a lagziból! :wub: Aztán aludtam vagy hat órát, kávé, kocsiba be, és még előttem volt 50 Km, aztán éjjel újra meló. De utánna az egész hétfőt végigaludtam. :P

Link to comment
Megosztás:

Hölgyeim és Uraim, aki ma este esetleg lemaradt az évszázad mérkőzéséről annak eláruljuk, hogy a Rabbits&Wolves összecsapás némi sérüléstől eltekintve meghozta a várva várt eeredményt.

A nyuszik kosarakban, míg a farkasok erőnlétben mutatkoztak erősebbenk,s ez utóbbit a nyuszik kapitánya sajnos saját bőrén tapasztalta, miközben épp egy támadót szerelt.

De a rangadó jó hangulatban telt. Viszlát a visszavágón :P

Bocsi srácok, fáradt vagyok :wub:

Link to comment
Megosztás:

Hölgyeim és Uraim, aki ma este esetleg lemaradt az évszázad mérkőzéséről annak eláruljuk, hogy a Rabbits&Wolves összecsapás némi sérüléstől eltekintve meghozta a várva várt eeredményt.

A nyuszik kosarakban, míg a farkasok erőnlétben mutatkoztak erősebbenk,s ez utóbbit a nyuszik kapitánya sajnos saját bőrén tapasztalta, miközben épp egy támadót szerelt.

De a rangadó jó hangulatban telt. Viszlát a visszavágón :lol:

Bocsi srácok, fáradt vagyok :wub:

micsodaaaaaaaaaaaaaaaaa szövegggggg :P

de miféle farkas volt ott? :P B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.