Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi! Vettem ragasztópisztolyt... tudod, azt az elektronyosat... mit szólsz hozzá? :P

Remek! :P

Átlátszó? B)

ok, épp írni akartam, hogy a szombati évfolyamtalálkozót lemondtam, szóval ha terveztek valamit, felőlem oks. :wub:

Igen, átlátszó.

Remek. Estig kiderül, hogy ráérek-e szombaton.

Link to comment
Megosztás:

Tapadókorong kerestetik! Felajánlásaikat a nyusziful@opelklub.hu-ra várjuk :P

Tomi!Ma megint csinálta a szintjelzőm azt amit a múltkor :P

nagyon ráálltál a tapadókorong-keresésre :lol: de legalább nem fog unatkozni a kockásfülü nyúl egyedül mostmár B)

szintjelző...megint úgy remegett? :wub:

Link to comment
Megosztás:

Mindig tele kell tankolni és akkor nem remeg. :P

Viccet félretéve, mi a pontos hiba? Min és max között "remeg" vagy az aktuális szint és a min között?

ráadom a gyújtást,felmegy a szintmérő,aztán pedig mint egy voltmérő,hirtelen elkezd cikázni :wub:

aztán meg semmi. gyútás le,gyújtás vissza,akkor semmi gond. egész este semmi gond.

Aztán olvastátok,ma reggel megint ezt tapasztalta Nyuszi...

teletankolni meg az enyémet kell,e hónapban ha jól emlékszem,már harmadjára :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,itt vagyok egy kicsit,de csak lopva,mert a cégnél korlátozták a netezést. :wub: Megpróbálok gyorsan olvasni + írok ide-oda aztán lépek is le!

Még kedden taliztam Nyuszival és Tomijával ,jót dumáltunk,utána Tomi +nézte fullextrás Corsámat :P (alap).A mellékállás amit vállaltam jónak néz ki,csak még most sokat kell járni utána.Minden szabadidőmben szórólapozok,reklámozok meg üzletet kötök,a család alig lát otthon :P .Dehát valamit valamiért!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.