Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok farosok! :P

Megfogadtam, hogy rendszeresen eljárok edzeni. Ma volt az első alkalom + váltottam egy 10 alkalmas bérletet. A másfél órás edzés következtében alig bírom lenyomkodni a billentyűket... :wub:

Asszem nyugovóra térek, mert holnap is hatra megyek "melózni". A melózni azért van idézőjelben, mert holnap egyik főnököm sem lesz bent. Annyi melót hagytak rám, hogy küldjek ki 3 táskát, de ehhez már meg van írva a fuvarigénylő, szal csak ki kell vinni őket a raktárba. Holnap betegre fogom fórumozni magam. :P

Link to comment
Megosztás:

Tapadókorong kerestetik! Felajánlásaikat a nyusziful@opelklub.hu-ra várjuk :P

Srácok, tegnap a klubot 3 csaj is bejelölte, se opeljük, se nem idevalók....szerintetek?Ok, az egyikük Roli ismerőse B) na de a többi?Mindenesetre írtam nekik levelet, kiváncsi vagyok...nem voltam...izéééé velük a levélben :P

Tomi!Ma megint csinálta a szintjelzőm azt amit a múltkor :wub:

Link to comment
Megosztás:

Tapadókorong kerestetik! Felajánlásaikat a nyusziful@opelklub.hu-ra várjuk :P

Srácok, tegnap a klubot 3 csaj is bejelölte, se opeljük, se nem idevalók....szerintetek?Ok, az egyikük Roli ismerőse :D na de a többi?Mindenesetre írtam nekik levelet, kiváncsi vagyok...nem voltam...izéééé velük a levélben B)

Tomi!Ma megint csinálta a szintjelzőm azt amit a múltkor :P

:wub: Csajok? Hol, mennyi, milyen idősek? :lol:

Nekem van tapadókorongom (még vagy 25db), de mihez kell?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.