Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jó estét!

Jelentem elég vót titeket végigolvasni!

HOBit nem bántani!!! Irgum-burgum!!!! :wub: :P mert leszel bajban az 1.4 thinportoddal, ha Nyuszi trepniig nyomja a gázpedált! :lol: :P

Sanyiról, Roliról és rólam nem is beszélve! No meg Szabotról! Bár lehet, ide kéne még soroljam Lujdzsit is. Meg CORSikA is. B) :D

Link to comment
Megosztás:

Sanyiról, Roliról és rólam nem is beszélve! No meg Szabotról! Bár lehet, ide kéne még soroljam Lujdzsit is. Meg CORSikA is. :wub: :P

Aztán már szinte nem is marad senki más :P

Rólam tegnap megállapították hogy veszélyes vagyok :P 1.3 (75LE) ascona azt mondta,hogy ö úgy fordul meg a helyi bolt parkolójában,hogy nyikorog,és csapkodja a seggét B) Fél cégem ott volt a boltba(munka után mindenki odamegy) és másnap már elsőbbségadás táblánál is elengedtek :lol:

A kicsi megy műszakira pénteken...holnap gázhibaszemlére viszem,ma már lökhárítót is tettem az elejére...jól áll neki :D

Link to comment
Megosztás:

Vili gyors,ha nem tudnád. B)

helyesbítek: Vili gyorsabb,mint Hobi :P :wub: :D

És Vili vajon gyorsabb az én Boszimnál? :D

Ha Sanyi nemsokára megtanít vezetni, a nyomomba sme érsz majd :D

Úgy úgy! :P Méssz te még kersztbe, és gyorsulsz is! :P

soká fogja még Vilit Hobi megelőzni :D

(egy faros meg hogy taníthatna ki elsőkerekes praktikákra :lol: )

Úgy, hogy ez a faros régebben orrossal versengett. :D Úgyhogy pár trükköt tudok azzal is. :P

Link to comment
Megosztás:

HOBit nem bántani!!! Irgum-burgum!!!! :wub: :P mert leszel bajban az 1.4 thinportoddal, ha Nyuszi trepniig nyomja a gázpedált! :P :P

És Vili vajon gyorsabb az én Boszimnál? :D

Úgy, hogy ez a faros régebben orrossal versengett. :D

mackó,nos,ettől nem félek :P nyomhatja,de minek B)

sanyi,itt most 1.4 vs 1.4ről volt szó :D ha viszont az első autóm lenne még nálam,1.8ról beszélünk,bátran kiálltam volna ellened.

ha pedig tudsz pár trükköt,akkor hajrá,tanítsd ki nyuszit,és akkor visszatérhetünk az 1.4 vs 1.4 témára

sajna régen igen nagy illegális gyorsulásos tapasztalattal gazdagodtam,szóval nem leszek könnyű falat

és én nem bántom Hobit,tök jó autó,régebben mindig mondtam Nyuszmóknak,hogy megveszem tőle,de nem adta :lol:

csak itt lázadozik,ti meg véditek,én egy rossz szót nem mondtam Hobira,de a tények azok tények. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

És mi a tény? Az, hogy jobbnak tartod a saját kocsidat?Mert a vezetői képességeim hiányáról én is tudok, de nem feltétlenül állítanám, hogy jobb az autód...

ha csak a két autót veszem alapul,akkor azt kell mondjam,a tied harapósabb,de nem megy jobban. ennyi

de ez teljesen logikus,ez újabb fejlesztés.

nem értem minek kell fennakadni rajta :P :P :D

de ha kétségeid vannak,nézük meg :lol: amúgy is ma estére mondtad :wub:

Én a gyorsulást annyira nem vettem komolyan. Tetszett, de nem az igazi. Én inkább a játékot élveztem vele. Úgy, ahogy a videódon te is. Csak míg te pár bosszantó hangot írtál, addig én utánna féltengelyt, és diffit cseréltem. :D

most erre mondjam azt,hogy én meg eladtam? :P :P B)

de megnézettem,féltengelynek semmi baja nem volt. vmi csapágy a váltóban,ezt sejtettük.

Link to comment
Megosztás:

Nem fogok kiállni ellened, már csak azért sem, mert tudtam, ha uyganolyan kocsit veszel mint az enyém ez lesz, állandóan becsmérled az enyémet, előtte meg örültél ha betehetted a sejhajod!

Fejlesztés ide vagy oda, mindenkinek a saját kölyke a szebb!És még mindig nem vagyok megygőzve hogy egy jó sofőrrel nem maradnál e alul az enyémmel szemben

Link to comment
Megosztás:

Nem fogok kiállni ellened, már csak azért sem, mert tudtam, ha uyganolyan kocsit veszel mint az enyém ez lesz, állandóan becsmérled az enyémet, előtte meg örültél ha betehetted a sejhajod!

Fejlesztés ide vagy oda, mindenkinek a saját kölyke a szebb!És még mindig nem vagyok megygőzve hogy egy jó sofőrrel nem maradnál e alul az enyémmel szemben

nana kicsit vissza!

nem becsmérlem.

az újabb fejlesztés általában jobb... lehet nem így van,de ha kerítesz egy jó sofőrt magadnak...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.