Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Aham.

Szal lógok egy telefonszámmal? :P

Megbeszéltük.De mindezért cserébe kérek ám egy padlólemezt! :P

Hát Tasi koma elg furcsa volt ezen a héten...Szerintem már utál...

Kétszer hívtam fel a héten ,mindkétszer mintha valami rapperrel beszéltem volna...csak ennyit mondott mindenre hogy : yo...yo.....yo B)

Hallod pali? Mivan?!

az aki lázas az valami hasonló tünetei vannak nem és már 4.dik napja az ágyat nyomom és telivan a faxomezzel a virussal :wub:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Roli ne beszélj zőccségeket! Dógozni kell akkor is. Bár inni attól még lehet. :wub:

Már akinek kell... :P

nem tudtok valami jó vírusírtó progit,most a nod van fent,de egy nagy szar...egy vírus minden nap legalább 2x elérkezik hozzám...és mindig ugyanaz...

Avira

Ad Aware Personal

Az utóbbit azért ajánlom, mert lehet azért mászik vissza, mert valamit ott hagy a gépeden (egy fájl, egy registry bejegyzés).

Link to comment
Megosztás:

Már akinek kell... :P

Avira

Ad Aware Personal

Az utóbbit azért ajánlom, mert lehet azért mászik vissza, mert valamit ott hagy a gépeden (egy fájl, egy registry bejegyzés).

Hallo,Guten Tag!

köszi,kipróbálom majd. mindenki ezt a Nodot istenítette,de az eddigiek alapján nem vált be...

spybotot használok spyware szoftverek ellen,talál is 64 bejegyzést :wub:

Link to comment
Megosztás:

Ez lett volna a következő, amit ajánlok, de az Ad-Aware jobban szétnéz a gépen. Szerintem.

jaja,javasolják is,hogy többféle progival érdemes leirtani ezeket...

norton antivirus 2004et használtam sokáig,de volt amivel nem tudott mit kezdeni,most meg nem tudom feltenni,mert olvasási hiba van a cd-n :wub:

mcafee volt most egy évig,de lejárt hozzá a licenszem...

kemény dió,még így informatikus fejjel is :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.