Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jóó reggelt B)

valamiért nagyon jó kedvem van :P biztos azért,hogy eljött a hétfő,és jöhetek dolgozni. juhúúúúúúúúúúúúúú

(úúú ez gyenge volt :lol: )

Nyuszi,a kért eső megérkezett :wub: :P

Sziasztok!

De jó neked, jó a kedved mert itt a hétfő és dolgozol, hát én nem örülök ennyire reggel néztem a telefont kaptam 1 sms-t, hogy hamarabb kell jönnöm dolgozni, nagyon fáradt vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

De jó neked, jó a kedved mert itt a hétfő és dolgozol, hát én nem örülök ennyire reggel néztem a telefont kaptam 1 sms-t, hogy hamarabb kell jönnöm dolgozni, nagyon fáradt vagyok!

üdv!

ez egy ilyen szakma,gondolom nem először fordul elő...:P

mond a főnöknek,hogy most ő vezet,te meg alszol a hátsó ülésen :P

nyuszi ugyan mi fontosabb a pénz előteremtésénél manapság :wub:

Link to comment
Megosztás:

üdv!

ez egy ilyen szakma,gondolom nem először fordul elő...:P

mond a főnöknek,hogy most ő vezet,te meg alszol a hátsó ülésen :P

nyuszi ugyan mi fontosabb a pénz előteremtésénél manapság :wub:

Ez igaz csak az a baj, hogy a feleségem tegnap reggeltől ma reggelig dolgozik, a lányomat 6.00-kor keltettem irány az ovi, hogy beérjek melózni. A lányomnak sokkal roszabb, az oviban nem alszik estére nyügös, sok ez neki is hétvégén ebéd után otthon alszi 3-4 órát is mert annyira elfárad!

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz csak az a baj, hogy a feleségem tegnap reggeltől ma reggelig dolgozik, a lányomat 6.00-kor keltettem irány az ovi, hogy beérjek melózni. A lányomnak sokkal roszabb, az oviban nem alszik estére nyügös, sok ez neki is hétvégén ebéd után otthon alszi 3-4 órát is mert annyira elfárad!

:wub: szegény...

a többit inkább nem folytatom...mert....csak mérges leszek

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz csak az a baj, hogy a feleségem tegnap reggeltől ma reggelig dolgozik, a lányomat 6.00-kor keltettem irány az ovi, hogy beérjek melózni. A lányomnak sokkal roszabb, az oviban nem alszik estére nyügös, sok ez neki is hétvégén ebéd után otthon alszi 3-4 órát is mert annyira elfárad!

:P :P B)

így már másabb... :wub:

mi sem pihentünk hétvégén,almaszedés volt a program...

szerencsére most elég jó az ára...bár a piaca még mindig nem az igazi...

Link to comment
Megosztás:

dolgoztál tegnap este?

amikor jöttünk vissza húgommal,nem láttuk a vektruszt a parkolóban

nem jól figyeltél! Ott volt... pedig milyen jó lett volna itthon lenni.

te ott jársz haza????? :wub: azon a szar úton????

És még csodálkozok, hogy a futóműve kezd kilenni a vekinek. Szerencsére a körút már nem rontja, mert azt megcsinálták, de a többi... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.