Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Nálunk 40 a cukor és tejmentes nescafe az ótómatából... pohárral... anélkül 35... csak azt érdekes meginni, ha nincs nálad pohár. :wub: :P

Akkor a balsarki falunép nyomdája viszi a prímet! :P

Nálunk 20 forint minden kávés cucc.de van capuccino,forró csoki,kávénak is vagy 10 fajtája,és mindegyik 20 forint pohárral! (igaz pohár nélkül is) Ezen felül van málna és szőlő hidegital,az egy 10-es B)

Nem is rossz az íze,ez a Cafe+Co cég csinálja... bár mi már unjuk ezt is :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jóóóó reggelt :P :D

Nyuszmók ne bújkálj,tudom hogy itt vagy :P

már nemsoákig, elfáradtam....álmos vagyok.... B) meg éhes is, szal jobb ha lefekszem :lol:

Jaj srácok, téynleg, nem akarom elkiabálni, de ma azt mondta az eladó, hogy lehet 30-án üres lakást vehetek át :wub: jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link to comment
Megosztás:

már nemsoákig, elfáradtam....álmos vagyok.... :lol: meg éhes is, szal jobb ha lefekszem :D

Jaj srácok, téynleg, nem akarom elkiabálni, de ma azt mondta az eladó, hogy lehet 30-án üres lakást vehetek át B) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

álmossss???? mit csináltál eddig :P :P :wub: :P

30án más program lesz :P

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

Jó képek lettek, bár az alteregóm kicsit mintha felszedett volna az utóbbi időben egy kis plusz terhet. :P :wub:

Tomi! Vidijó is van? a kész műről?

Nyugi, nem te kerekedsz, a gépem lencséje olyan. Nézz meg engem, nálam is torzított. B)

Csináltam videot is, csak még ki kell szedni alóla a hangot, mert épp akkor beszélgettél a szomszéd sráccal és került bele kifütyülnivaló is. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.